هفتمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران برگزار گردید

ساعت ۸ صبح امروز هفتمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران با حضور مدیران مالی ،حسابرسان و جمعی از مقامات اقتصادی و کشوری در محل سالن اجلاس تهران برگزار گردید.

برگزاری جایزه ملی مدیریت مالی ایران از سال ۸۹ بسترساز بهبود و ارتقای سطح مدیریت مالی و اقتصادی در شرکت‌ها و سازمان‌های شرکت کننده شده است.
 حضور فعال و گسترده شرکت‌ها و سازمان‌های ایرانی در جایزه ملی مدیریت مالی ایران بیانگر این است که سازمان‌های ایرانی میل بسیاری برای حضور در فرآیندی دارند که در آن سازمان‌های همسو و غیرهمسو شرکت می‌کنند تا سطح واقعی خود را در حیطه عملکرد مدیریت بسنجند و خود را با سازمان‌ها و شرکت‌هایی که از نظر نوع فعالیت با آن‌ها مشترک است، مقایسه کنند.

در این همایش که با تلاوت قرآن کریم و سرود ملی ایران آغاز شد،ابتدا آقای محمد رضا سیدانوری دبیر جایزه ملی مدیریت مالی ایران ضمن خوش آمد گویی و خیر مقدم به حاضرین به معرفی سخنرانان و برنامه این همایش پرداخت.

IMAG1142

سپس آقای دکتر مجید قاسمی معاون پژوهش های اقتصادی مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص وضعیت اقتصادی روز ایران سخنانی  ایراد نمودند.

آقای دکتر عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی که از شرکت کنندگان ویژه این همایش بودند در خصوص برجام و دست آورد های آن و همچنین وضعیت حمل و نقل و بودجه مورد نیاز ۱۷۰۰۰۰ میلیارد تومانی برای تکمیل پروژه های نیمه تمام در وزارت راه و شهرسازی و همچنین بودجه مورد نیاز ۵۵۰۰۰۰ میلیارد تومانی جهت حمل و نقل کشور تا سال ۱۴۰۴ و مشکلات پیش رو سخنرانی نمودند.

IMAG1136

در ادامه این همایش آقای دکتر محمد علی نجفی مشاور اقتصادی رییس جمهور پشت تریبون قرار گرفت و با اشاره به رشد منفی اقتصاد ایران در سالهای ۹۱ و ۹۲ طی دو سال متوالی که در تاریخ ایران بی سابقه بوده و تلاش بی وقفه دولت تدبیر و امید  برای جبران خسارات وارده  در دولت قبل پرداخت و گفت با تمام مشکلات پیش رو این دولت توانست نرخ تورم ۴۰ در صدی را به ۸.۷ درصد در فروردین ماه ۹۵ کاهش دهد.

IMAG1140

در مرحله بعد نوبت به اهدای جوایز و نشان و نماد به شرکتهای برتر رسید که با توجه به وجود دو نشان خرس و گاو که به ترتیب نشان رکود و رونق می باشد و به دلیل امیدواری به آینده ورونق اقتصادی، نشان گاو با دو شاخ بلند به شرکتهای برتر اهدا گردید.

IMAG1138

سخنرانان بعدی این همایش که تا ساعت ۱۵.۳۰ دقیقه بعد از ظهر به طول انجامید عبارت بودند از  آقای دکتر بهروز خدارحمی(عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس) دکتر سعید اسلامی بیدگلی(دبیر کانون نهاد های سرمایه گذاری ایران) دکتر علی رحمانی (عضو هیات علمی دانشگاه الزهرا و مدیر عامل سابق بورس اوراق بهادار تهران) دکتر دانش جعفری (وزیر اقتصاد سابق و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام) و داوود محمدی بودند.

۴ امتیاز بدید!

بازدیدها: ۱۳۹

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.