محمد حسین چرا و از چه کسانی غیضی شده؟

حرف زدن و شیوه سخن گفتن، نشانه ”شخصیت انسان“ است. این انسانهایِ بی شخصیت هستند که برای ”حرفِ“شان ارزش قایل نیستند و نسبت به حرفی که می زنند خود را متعهد نمی دانند. وشما که فردی باشخصیت هستی واز مدیران برجسته باید حرفی را که می زنی به ان متعهد باشی وبه منصه ظهور برسانی نه مثل بعضی ها ”حرف زدن“ را، بدونِ آنکه به معنا یا مفهومِ آن توجه کنند و بسنجند بیان می کنند، اینان گویی ”حرف زدن“ را تنها مجموعه ای از لغاتی می دانند که به دیگران بفهمانند که ”مـاهـم وجــــود داریـم“.

img_3001.jpg

بنابراین ما باید برای وزوان تلاش کنیم وعملا نشان دهیم که برای وزوان می توانیم خدمات ارزنده وماندگار بجا گذاریم افراد زیادی در وزوان بودند وشاید الان ازدنیا رفته باشند پیگیر دانشگاه پمپ بنزین بانک وووو درعمل نشان دادن که برای وزوان می شود کار کرد واگر در توانمان نیست ”نسنجیده“ حرف نزیم خطابم به شما تنها اقای ………نیست به خودم ودیگران، شورا وکسانی که فقط وفقط حرف می زنندو به مردمِ شهر خود ”دروغ“ می گویند و یا به دروغ وعده و وعیدها می دهند بدون انکه به حرفهای خود جامه عمل بپوشاند و نیازها و خواسته های را بر آورده سازند. که متأسفانه موجبِ آثارِ منفی میشود .

img_2748-1.jpg

در وزوان بداخلاقی ها بیشتر شده بطوریکه گوئی همه عصبی شده و با تهاجم با یکدیگر سخن می گویند، لذا می بینیم هیچ طرحی ارایه نمی شود و هیچ رشد کیفی هم بوجود نمی آید، باید اسیب شناسی کرد و قدمی برداشت که روز به روز شهرمان بدتر وبدتر نشود و افغانی پذیر نبا شد وونخبه ها،افرادِ با هوش و نابغه هم که از فعالیتِ مغزیِ بالایی برخور دارند، اگر در این شهرمانده باشنـد، لااقل فعالیت های مغزی خود را به زبان نمی آورند و با سکوتِ خود، آنها را مدفون می کنندویا بار مهاجرت می بندند.

photo_2016-01-13_21-30-02

بنابراین وقتی تریبون مساجد ومجامع عمومی در دست ماست نباید حرفی بزنیم که دران عملی نباشدچنانکه خداوند متعال در قـــرآن می فرماید: ”چــرا بـه آنچــه می گوئیــد عمـل نمی کنیــد؟! یعنی هیچگاه حرفی را به زبان نیاورید مگر اینکه بخواهید به آن عمل کنید. که این از ویژگیهایِ مهمِ انسان های باشخصیت است.امیدوارم که عصبانی نشوی بدانی که خیر شما ووزوان رامی خواهم وعمل وعمل وعمل

۴ امتیاز بدید!

بازدیدها: ۱۴۶

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. دوست راستگو گفت:

    بدون برنامه کار کردن پشیمانی هم دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.