کلنگ زنی شهرک صنعتی گلستان ونداده

عصر دیروز آقای علی یزدانی مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی در ادامه بازدید از شهرستان شاهین شهر و میمه وارد منطقه ونداده شده و کلنگ شهرک صنعتی گلستان ونداده را بر زمین زد تا در آینده بتوان شاهد حل بخشی از مشکل بیکاری در این منطقه محروم بود.

فاز اول شهرک صنعتی گلستان ونداده در زمینی به مساحت ۳۰ هکتار اجرایی خواهد شد و برآورد می گردد که در مراحل اولیه حداقل برای ۱۰۰۰ نفر اشتغال ایجاد شود.

لازم به ذکر می باشد که ونداده در ۸۰ کیلومتری شمال اصفهان و ۵ کیلومتری جنوب شهر وزوان واقع می باشد.

۵ امتیاز بدید!

بازدیدها: ۲۱۲

مطالب مرتبط

۴ دیدگاه‌

 1. خلبان اسدی گفت:

  تبریک به همشهری های ونداده ای امید است در همه ی کارها موفق و موید باشند

 2. ونداده ای اصیل گفت:

  میمه ای ها به دنبال مصادره شهرک صنعتی گلستان ونداده می باشند برای همینه که آن را شهرک صنعتی شهر میمه نام نهاده اند.امان از خبرگزاری ایرنا که همه تیتر هاش به نفع میمه است.

 3. صدای رسا گفت:

  ونداده ای های عزیز به هوش باشند که استارت عده ای خود کامه برای همه چیز مال ما خورده و تصمیم دارند که حتی شهرک صنعتی ونداده را مصادره کرده و به مکان مورد دلخواه خود ببرند،پس کمی تامل کرده و با درایت به مسئله نگاه کنید تا در آینده نه اسیر خود کامه ها شوید و نه این امتیاز را از دست بدهید.

 4. ونداده ای گفت:

  کل منطقه را با نام بخش میمه می شناسند بی جهت دعوای وزوانی با میمه ای را به دعوای ونداده ای با میمه ای تبدیل نکنید.
  اصلا شهرک صنعتی ونداده نامگذاری شود مهم این است که اشغال برای مردم کل منطقه داشته باشد
  و فراموش نکنیم جای جای این منطقه من جمله ونداده و وزوان را به نام میمه می شناسند و این واقعیات تاریخی و قانونی در شهرستان شاهین شهر و میمه در استان اصفهان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.