انتصاب سروان صادقی به فرماندهی نیروی انتظامی منطقه وزوان و میمه

10

جناب سروان صادقی ،باسلام.انتصاب جنابعالی رابه فرماندهی محترم نیروی انتظامی بخش میمه،تبریک عرض نموده،وازانجاکه حراست وپاسداری وبرقراری امنیت ازوظایف اصلی ان حوزه محترم انتظامی درمنطقه بویژه دردوشهروزوان ومیمه میباشد،امیدواریم درادامه این مسیر،موفق ومویدبوده وبرایتان ارزوی سلامتی وموفقیت راداریم.

شورای اسلامی شهروزوان

۱ امتیاز بدید!

بازدیدها: ۳۳۰

مطالب مرتبط

۱۱ دیدگاه‌

 1. رضا احقاقی گفت:

  برادرگرامی جناب سروان مجید صادقی
  سلام علیکم
  با احترام، بدینوسیله انتصاب شایسته جنابعالی را به سمت فرماندهی نیروی انتظامی بخش میمه تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند باری تعالی توفیقات روز افزونتان را آرزومندم. رجاء واثق دارم که دراین عرصه جدید نیز همچون عرصه های دیگر خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کماکان موفق، مؤید و پیروز باشید

 2. حقوقدان گفت:

  یه سوال از شورای شهر مگه قرار نبود کلانتری بیاد وزوان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 3. خانواده استاد بهرام صمدیان گفت:

  برادر ارجمند جناب ستوان مجید صادقی
  فرماندهی محترم نیروی انتظامی بخش میمه
  با سلام و احترام؛
  خدمت بی منت به جوانانی شریف، نجیب و ارزش مدار که از حریم آرمان های انقلاب اسلامی و ولایت به زیبایی حراست می کنند، نعمتی است که فقط شایستگان، به خادمی چنین مردمی نائل می گردند و حال که شما برادر ارجمند به عنوان فرماندهی نیروی انتظامی بخش میمه منصوب شده اید تبریک خویش را آراسته حضور پرخیر و برکت شما در این مسئولیت خطیر در پیشرفت علمی کشور می نمایم.
  سلامت و موفقیت جنابعالی را از خداوند منان خواهانم.

 4. ناشناس گفت:

  همشهریان عزیز سعی کنید بگوئید فرماندهی انتظامی بخش یا منطقه وزوان ومیمه

 5. ستوانیکم مجید صادقی گفت:

  با سلام
  بر خود واجب می دانم با سپاس به پیشگاه خداوند منان، مراتب تقدیر خویش را به شما سروران گرامی به جهت ابراز لطف و مهربانی اعلام نموده و بر این توفیق شکر گزار پروردگار سبحان باشم.

 6. کامبیز گفت:

  سلام علیکم
  فرماندهی محترم منطقه وزوان ومیمه احتراما با کمال مسرت در انتصاب بحق و شایسته جنابعالی به سمت فرماندهی نیروی انتظامیمنطقه را صمیمیانه به حضور حضرتعالی و خانوده ارجمند تبریک عرض می نمایم.. توفیقات بیش از پیش حضرتعالی را در کسب مدارج بالا و سلسله مراتب رفیع در ظل عنایات حضرت “بقیت الله الاعظم ارواحنافدا” علیه السلام و تحت زعامت و رهبری مقام شامخ ولایت فقیه و فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز از خدواند سبحان مسئلت دارم.

 7. حسین گفت:

  فرماندهی محترم نیروی انتظامی منطقه وبخش سلام علیکم
  ضمن تبریک اتصاب شایسته حضرتعالی به فرماندهی نیروی انتظامی بخش امید است با توکل به خداوند متعال و در سایه فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مد ظله العالی) در ادامه خدمت به نظام جمهوری اسلامی و مردم شریف و عزیز ایران همچون گذشته موفق باشید.

 8. مرتضی گفت:

  با سلام
  جناب سروان صادقی. انتصاب. شما به فرماندهی. انتظامی. بخش وزوان و میمه تبریک میگویم

 9. ازانی گفت:

  سلام جناب اقای بخشنده .ما شنیده بودیم کلانتری میمه یا بخش میمه اما کلانتری وزوان ومیمه نشنیده بودیم.امان از چیزهای نشنیده.

 10. اتاق گفت:

  علی صمدیاااااان شیر ماااااال

 11. محسن فخاری گفت:

  سلام انتخاب دوست وهمکلاسی عزیزم رابه عنوان فرماندهی بخش میمه تبریک میگویم واز خدا ارزوی سلامتی برای جناب سروان صادقی وموافقییت های بیشترخواستارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.