هفتمین روز درگذشت کربلایی شهناز خدا رحمی

مراسم ختم هفتمین روز درگذشت مرحومه کربلایی شهناز خدا رحمی روز پنج شنبه هفدهم تیر ماه ۹۵ از ساعت ۱۶ الی ۱۸ در مسجد جامع شهر لای بید برگزار می گردد.

صبح وزوان این مصیبت وارده را به خانواده های خدا رحمی،آقایی نژاد، چوپانی ، سایر بستگان و اهالی خونگرم شهر لای بید تسلیت گفته و از خداوند متعال طلب مغفرت برای آن مرحومه و طول عمر برای بازماندگان مسالت می نماید.

 

20

 

۴ امتیاز بدید!

بازدیدها: ۱۲۶۰

مطالب مرتبط

۳۶ دیدگاه‌

 1. دوست گفت:

  خداوند مرحومه خدا رحمی را رحمت کند یکی از معلمان قرآن دار فانی را وداع گفت و مردم این خطه معلمی دیگر را از دست داد.
  روحش شاد و یادش گرامی باد.

  • حمید آقایی نژاد گفت:

   سلام علیکم
   وب من علیها فان
   از طرف خود و خانواده از کلیه عزیزانی که از بدو حادثه تا بدین لحظه به انحاء مختلف نسبت به خانواده ما اظهار لطف و همدردی نمودند علی الخصوص جناب آقای بخشنده مدیرمحترم سایت صبح وزوان که با قردادن اعلامیه ترحیم مادر مرحومم با ما ابراز همدردی نمودند و کلیه آشنایان و دوستانی که در ذیل این آگهی ثبت محبت نموده اند که مجال پاسخ به تک تک این عزیزان در این برهه میسور نبوده ،تشکر و قدردانی مینمایم امید است در مراسم شادیه تک تک شما عزیزان جبران نماییم.ارادتمند حمید آقایی نژاد.

 2. خلبان اسدی گفت:

  روحش شاد

 3. همسایگان گفت:

  هفتمین غروب غم انگیز درگذشت مرحومه مغفوره کربلایی شهناز خدا رحمی را به خانواده های محترم آقایی نژاد، چوپانی و خدا رحمی تسلیت عرض می نماییم. از طرف کلیه اهالی محل و همسایگان.

 4. بابک گفت:

  خانواده محترم آقایی نژاد
  هفتمین غروب غم انگیز درگذشت همسری فداکار و مادری دلسوز شادروان مرحومه مغفوره جنت مکان خانم کربلایی شهناز خدا رحمی را تسلیت عرض نموده و از خداوند برای کلیه خانواده محترم صبری جزیل و عمری طولانی خواهان و خواستاریم. از طرف احمد توکلی و خانواده

 5. ناصر رادنژاد گفت:

  جناب آقای حاج اصغر آقایی نژاد،خانواده های محترم و معزز آقایی نژاد و خزائی عروج ملکوتی بانو خدا رحمی ارجمند موجب تالم و تاسف گردید .اینک به روح ایشان که در جوار رحمت حق بغایت آرام ,آرام گرفته است تهنیت و به شما که در فراغ او به سوگ نشسته اید تعزیت و تسلیت می گوییم.
  خانواده دفتر اسناد رسمی ۱۴ میمه

 6. احمد توکلی(جعفر) گفت:

  جناب آقای رضا خدارحمی درگذشت خواهر گرامیتان کربلایی شهناز خدارحمی را به جناب عالی و کلیه فامیل وابسته تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای آن مرحومه طلب آمرزش و برای شما طول عمر خواهان و خواستاریم.
  از طرف احمد توکلی جعفر

 7. حسین زارعی گفت:

  خانواده های محترم آقایی نژاد، چوپانی و …! شما بزرگواران که سالیان سال است خادمان خالص حضرت ابا عبدالله حسین(ع) بوده اید هدیه بزرگ خداوند متعال به شما بانویی شایسته و بزرگوار مرحومه مغفوره کربلایی شهناز خدا رحمی بود که مادری دلسوز و ازجان گذشته، همسری فداکار و شایسته و شهروندی نمونه، نماد کاملی از رهروان حقیقی حضرت زهرا(س) بودند که درگذشت جانگدازشان ضایعه ای عظیم برای تمامی افرادی است که آشنایی ولو اندک با این بانوی گرامی داشتند.
  ما را در غم طاقت فرسای خویش سهیم بدانید. از طرف مدیریت آموزشگاه کوشا و عضو شورای اسلامی شهر لای بید

 8. بابک گفت:

  جناب آقای بخشنده ، مدیر خوش ذوق صبح وزوان سلام علیکم .فکر زیبایتان در خصوص قرار دادن پیام های تسلیت
  در سایت صبح وزوان را جهت اطلاع رسانی، با ارزش و قابل تحسین میدانیم و از خداوند برای گذشتگان شما طلب آمرزش و مغفرت را خواهانیم.
  از طرف احمد توکلی از شهر لایبید

  • علی گفت:

   با سلام خدمت جناب آقای توکلی عزیز
   ضمن عرض تسلیت به جناب عالی و مردم دوست داشتنی شهر لای بید به عرض می رساند که این کار حداقل کاری انسانی است که از دست بنده بر می آید و در جهت اطلاع رسانی و خوشحالی مردم گام بر می داریم باشد که ادای دینی کرده باشیم
   محمد علی بخشنده مدیر سایت صبح وزوان.
   موفق و پیروز باشید.

 9. محسن توکلی گفت:

  <>
  جناب آقای علی اصغر آقایی نژاد و خانواده محترم و سایر بستگان
  بدینوسبله مصیبت وارده را تسلیت عرض نموده،از خداوند سبحان برای آن مرحومه مغفوره طلب غفران و رحمت واسعه و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نمایم.
  محسن توکلی(حسن)
  کارشناس ارشد امور قضایی
  از تهران

 10. حسن زارعی(علی) گفت:

  خانواده محترم آقایی نژاد و خدارحمی و چوپانی! درگذشت مادر مهربان و مؤمنتان را از صمیم قلب تسلیت عرض می کنم. خداوند متعال روح پاکش را با سرورش فاطمه زهرا محشور نماید و به بازماندگان صبر جزیل عنایت فرماید.

 11. علي نقي توكلي گفت:

  خانواده های محترم آقایی نژاد ، خدارحمی و چوپانی
  مصیبت وارده را به همه شما عزیزان بالاخص آقا حمید و آقا وحید دوستان قدیمی و بزرگوار خودم تسلیت عرض نموده و از خداوند منان علو درجات را برای آن مرحومه مسئلت مینمایم .
  علی نقی تو کلی

 12. علی زارعی گفت:

  جناب حاج علی اصغر آقایی نژاد
  تسلیت واژه کوچکی است در برابر غم بزرگ شما، از خداوند صبر برای خانواده محترمتان خواهانیم. امیدواریم که غم آخر زندگیتان باشد.

 13. شورای اسلامی شهروزوان گفت:

  جناب اقای حاج اصغراقایی نژادوخانواده های محترم اقایی نژادوخزاعی وکلیه فامیلهای وابسته.بانهایت تاثروتالم درگذشت خانم کربلایی شهنازخدارحمی راتسلیت عرض نموده،وبرای کلیه بازماندگان محترم صبرجزیل،عمرطویل وبرای شادی روح ان خواهرمحترمه غفران الهی وعلودرجات راازدرگاه خداوندمتعال مسالت داریم.(روحش شاد)

 14. علی گفت:

  جناب آقای حمید آقایی نژاد با سلام

  ضمن عرض تسلیت و تعزیت خدمت شما و خانواده محترم اولا ما را هم در غم خود شریک بدانید دوما این حداقل کاری است که برای تسلی خاطر شما می توانستم انجام دهم امیدوارم کاستی ها را به بزرگواری خود ببخشید.

 15. وزوانی عاشق دوستی و وحدت گفت:

  و امید است که این دوستی ها و هم دردی ها و خوبی ها و خوشی ها در کنار هم دیگر توسعه یابد.خداوند این مادر مهربان را رحمت کند که همانطور که زندگیشان مایه رحمت بود اکنون فوتشان هم مایه رحمت و برکتی شده که باعث اخوت و دوستی بیشتر مردم شریف لای بید و وزوان گردیده است.
  یاد و خاطرش گرامی باد

 16. اسماعیل زارعی گفت:

  درگذشت مادری دلسوز و مهربان چنان سنگین و جانسوز است
  که به دشواری به باور می نشیند
  ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره ای جز تسلیم و رضا نیست
  این ماتم جانگداز را به خانواده محترم تان صمیمانه تسلیت عرض نموده
  و برای آنان صبر و اجر و برای آن عزیز سفر کرده علو درجات طلب می کنم

 17. حسنعلی توکلی ولی ال.. گفت:

  مصیبت وارده را به خوانواده اقایی نژاد و خدارحمی خصوصا همسر و فرزندان آن مرحومه تسلیت و تعزیت عرض مینماییم.برای آمرزش روح آن مرحومه طلب مغفرت و برای بازماندگان صبری جزیل آرزومندیم.
  از طرف حسنعلی توکلی ( ولی ال… )و خانواده

 18. وزوانی دور از دیار گفت:

  ضمن عرض تسلیت به خانواده ی محترم اقایی نژادوخزایی، جناب اقای بخشنده از کار بسیار قشنگتان که باعث اتحاد و وحدت در منطقه می باشد کمال تشکر را داریم امیدوارم همیشه در کارهایتان موفق و پیروز باشید. وزوانی دور از دیار

 19. حمیدرضا زارعی گفت:

  خانواده های محترم آقایی نژاد ، خدارحمی و چوپانی
  ضمن عرض تسلیت،از خداوند منان برای آن مرحومه مغفوره طلب غفران و رحمت و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نمایم.ما را در غم خود شریک بدانید

 20. اسماعیل زارعی گفت:

  درگذشت مادری مهربان ودلسوز چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می نشیند ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره ای جز تسلیم ورضا نیست این ماتم جانگداز را به خانواده ی محترم آقایی نژاد و خدا رحمی صمیمانه تسلیت عرض نموده وبرای آنان صبر واجر وبرای آن عزیز سفر کرده علو درجات طلب می کنم.

 21. رضا خدارحمی گفت:

  جناب آقای توکلی با سلام
  سپاسگزارم انشاله غم نبینید.
  با تشکر رضا خدارحمی

 22. شرکت جرثقیل شاهین گفت:

  مشیت الهی بـر ایـن تعلق گرفـته کـه بهار فرحناک زندگی را خـزانـی ماتمزده بـه انتظار بنشیند و این ، بارزترین تفسیر فلسفـه آفـرینش درفـراخـنای بـی کران هـستی و یـگانه راز جـاودانگی اوسـت درگذشت همسر گرامی و مادر دلسوزتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده برایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت ، برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانیم.
  .
  .
  ((مهدویان))

 23. عباسعلی ولی گفت:

  جناب آقای اصغر آقایی نژاد با سلام و احترام
  ضمن ابراز همدردی بدینوسیله درگذشت همسر گرامی تان را به حضرت عالی ،فرزندان و کلیه وابستگان آن مرحومه تسلیت و تعزیت عرض نموده ،طلب مغفرت برای آن مرحومه و بقای عمر بازماندگان را از درگاه احدیت مسالت می نماییم.

 24. عليرضا رادن‍‍ژاد گفت:

  جناب آقایان آقایی ن‍ژاد و حمید خزائی
  ضمن عرض تسلیت به مناسبت درگذشت مرحومه مغفوره بانو شهناز خدارحمی حضور حضرتعالی و خانواده محترم از خداوند متعال غفران الهی برای آن مرحوم و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می نمایم

 25. دکتر رضا واسعی و محبوبه مختاری گفت:

  خانواده ی محترم آقایی نژاد وخدارحمی ضایعه ی درگذشت مادر گرامیتان را خدمت شما وخانواده ی محترم تسلیت عرض نموده و برای آن عزیز علو درجات الهی را مسئلت می داریم.

 26. آقای حاج اصغر آقایی نژاد مصیبت وارده همسر گرامیتان را به شما وخانواده محترم تسلیت عرض مینمایم

 27. ناشناس گفت:

  لبیک اللهم لبیک
  لبیک لا شریک لک لبیک
  انّ الحمد و النعمه لک و الملک
  لا شریک لک لبیک
  پرواز را به خاطر بسپار
  پرنده رفتنی است
  هفت شب و روز از پرواز زنی پرهیزگار، آموزگار قرآن، شادروان کربلایی شهناز خدارحمی به ملکوت سکوت فرشتگان گذشت.
  چه بی‌تاب بود که چنین مشتاقانه، دعوت حضرت دوست را اجابت کرد و همه را گذاشت و به دیدار معشوق شتافت. هجرت انسان‌های خوب، همواره برجای ماندگان را دل‌تنگ و ناخشنود می‌سازد.
  این ضایعه دردناک را به خانواده‌های داغ‌دیده تسلیت و به روان پاک این مادر، خواهر و همسر مشتاق دیدار حضرت دوست، شادباش می‌گویم.
  امید آن دارم که کنش مهرورزانه و خردمندانه تارنمای صبح وزوان، آغازگر سنتی نیکو باشد تا به زودی روزهای زیبای پیوند و یگانگی مردمان سخت‌کوش، مهربان و فرهیخته این خطه زیبای کویر را به تماشا بنشینیم.
  چنین باد!

 28. جناب آقای اصغر آقایی نژاد مصیبت وارده را به شما و خانواده محترمتان تسلیت گفته و از خداوند متعال تقاضای صبر برای شما و فرزندانتان را خواستارم.علی اصغر کریمی (جعفر)

 29. مادر ای معنای عشق شاپرک
  ای تمام ناله هایت بی صدا
  مادر ای زیباترین شعر خدا…
  آقای حمید آقایی نژاد درگذشت مادر بزرگوارتان را تسلیت گفته و از خداوند خواهان صبر برای شما و خانواده گرامیتان هستم.حسین کریمی (علی اصغر)

 30. مهدی توکلی گفت:

  خانواده های محترم آقایی نژاد،چوپانی وخدارحمی،هفتمین غروب غم انگیزمادری دلسوزوهمسری فداکاررا تسلیت وتعزیت عرض نموده،وبرای سایربازماندگان صبری جمیل واجری جزیل،وبرای آن مرحومه علودرجات وغفران الهی راازدرگاه خداوند متعال خواهان وخواستارم.
  مهدی توکلی(حسن)

 31. حسین توکلی (حسن) گفت:

  باسمه تعالی
  مصیبت درگذشت همسر مکرمه و مؤمنه حضرتعالی که موجب تألم و تأثر اینجانب گردید را تسلیت و تعزیت عرض می نمایم. از خداوند متعال برای آن مرحومه پارسا رحمت واسعه و علو درجات و برای شما و عموم بازماندگان به ویژه فرزندان گرامی صبر و شکیبایی مسئلت می نمایم.
  حسین توکلی (عضو هیات علمی دانشگاه)

 32. حسین توکلی (حسن) گفت:

  باسمه تعالی
  جناب آقای علی اصغر آقایی نژاد
  مصیبت درگذشت همسر مکرمه و مؤمنه حضرتعالی که موجب تألم و تأثر اینجانب گردید را تسلیت و تعزیت عرض می نمایم. از خداوند متعال برای آن مرحومه پارسا رحمت واسعه و علو درجات و برای شما و عموم بازماندگان به ویژه فرزندان گرامی صبر و شکیبایی مسئلت می نمایم.
  حسین توکلی (حسن)
  عضو هیات علمی دانشگاه

 33. محمد زارعي گفت:

  تسلیت واژه کوچکیست در برابر غم بزرگ شما
  از خداوند صبر برای شما و خانواده محترم خواهانم
  امیدوارم که غم آخر زندگیتان باشد.

 34. محمد زارعي گفت:

  تسلیت واژه کوچکیست در برابر غم بزرگ شما
  از خداوند صبر برای شما و خانواده محترم خواهانم
  امیدوارم که غم آخر زندگیتان باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.