برگزاری نشست مشترک فعالین حوزه فرهنگ و هنر در شهر وزوان

برگزاری نشست مشترک برخی از فعالین حوزه فرهنگ و هنر شهر وزوان با شهردار و اعضای محترم شورای شهر وزوان و ریاست محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان

در این نشست مشترک که با حضور فعالین حوزه فرهنگ و هنر شهر وزوان به ویژه برخی نمایندگان و فعالین در حوزه شعر و ادبیات، موسیقی، نمایش، هنرهای تجسمی و صنایع دستی برگزار گردید ضمن بازخوانی ظرفیت های بالای وزوان شهر فرهنگ و تاریخ با شناسایی و معرفی بیش از ۴۰۰ هنرمند شاخص در حوزه های متنوع، نمایش، موسیقی، فیلم، سینما، شعر و ادبیات و هنرهای تجسمی و ضمن اشاره به پیشینه تاریخی بیش از چند هزار ساله شهر وزوان و پیشینه مدنیت شهری وزوان با قدمت بیش از ۵۰ سال از سابقه تأسیس شهرداری که جزء ۳۰۰ شهر اول تأسیس گردیده از ۱۲۰۰ شهرداری کشور می باشد و جایگاه استراتژیک شهر وزوان در آستانه شمالی استان اصفهان در مسیر ترانزیت، بر ضرورت پرداختن ویژه به حوزه های هنری و فرهنگی از طریق نهادهای ذی ربط تأکید گردید در این راستا پیش بینی گزینه هایی جهت نحوه تمرکز و سرعت بخشی در خدمات فرهنگی و هنری شهر وزوان مباحث مختلفی از سوی حاضرین در جلسه مطرح گردید.

۲ امتیاز بدید!

بازدیدها: ۳۰۲

مطالب مرتبط

۲۶ دیدگاه‌

 1. مجتبی خانعلی گفت:

  باسلام
  در این نشست که اعضای شورای شهر حضور نداشتند فقط خوش اخلاق حضور داشت . پس تیتر را اصلاح کنید نسشت فعالان حوزه فرهنگ با رییس اداره فرهنگ شهرستان با حضور شهردار و آقای علیرضاوخوش اخلاق .

 2. مجتبی خانعلی گفت:

  با سلام
  در جلسه فعالان حوزه فرهنگ و هنر همه اعضای شورای شهر وزوان حضور نداشتند فقط خوش اخلاق حضور داشت.

 3. مجتبی خانعلی گفت:

  باسلام
  در آن نشست اعضای شورا کجا بودند فقط آقای خوش اخلاق حضور داشت .بعد چند سال رییس اداره فرهنگ و ارشاد آمده بود که مشکلات حوزه فرهنگ و هنر رو بررسی کنه ولی نماینده شورای شهر …………

 4. محمد گفت:

  آقای خانعلی دیگه دارید زیاده روی میکنید.دیگه دارید تند میرید.پیداست نظراتتون از روی دلسوزی نیست. دیگه کافیه.اگر هدف اطلاع رسانی بود که شورا شهر در وزوان ساکن نیستند شما به خوبی از پسه این مهم براومدید.آفرین به شما.ولی بیشتر از این پافشاری کنی روی این کار نه برا شخصه خودتون نه برا آبرویه شهرمون چهره قشنگی نداره پس خواهشآ خوهشآ تمومش کن.
  این افراد چه خوب چه بد منتخبه مردمه شهر هستند.هر فردی هم برایه خودش حقه انتخاب داره.شما نمیتونی بگی که چرا مردم اون ها رو انتخاب کردن.شاید باورتون نشه ولی افراد در شهر مجاور براتون جک ساختن پس بیشتر ادامه ندید

  • مجتبی خانعلی گفت:

   آقای بخشنده
   با سلام
   وزوان چه پیشرفت کنه یا نکنه برای شما که مهم نیست شما در تهران از بهترین امکانات برخوردارید ولی مردم وزوان چه امکاناتی دارند .می دانید الان بعدازظهر ها در وزوان یک پزشک عمومی حضور ندارد کم از شورای شهر حمایت کنید .آیا تا به حال برای رفتن به اصفهان یک ساعت کنار جاده منتظر بوده اید تا مینی بوس از میمه بیاید و جای خالی برای سوار شدن شما نباشد .دلیل این که سایت صبح میمهورا انتخاب کردم این بود که شما همیشه حمایت کرده اید و سایت شما اصلا برای انتقاد ها ارزشی قائل نبوده .اصل را رها کرده وبه فرع چیبیده اید .شورا بر خلاف قانون عمل کرده بعد شما می گویید که چرا سایت میمه را انتخاب کرده اید بنده اختیار خود را دارم و هر سایتی را بخواهم انتخاب می کنم .از یک شخص فرهنگی انتظار نمی رود کسی را مسخره نماید که بگویی از پس این کار بر آمدی آفرین بر شما.واقعا متاسفم .
   ——————————–
   سلام بر شما که نه بنده را می شناسید و نه بنده شما را
   -اگر پیشرفت وزوان برایم مهم نبود این همه وقت برای صبح وزوان نمی گذاشتم.
   -بنده کجا از شورای شهر حمایت کرده ام ؟حمایت از شورای شهر چه سودی برای من دارد که برای شما ندارد؟
   -هر سایتی که می خواهید انتخاب نماید و بنده تابحال نگفته ام چرا صبح میمه را انتخاب کرده اید،ولی تابحال انتقادی ارسال کرده اید که درج نگردیده ؟لطفا بفرمایید کی و با چه اسمی؟
   -منظورتان از رها کردن اصل و چسبیدن به فرع چیست؟لطفا بیشتر توضیح دهید.
   -اگر شورا خلاف قانون عمل کرده لطفا به مراجع قانونی مراجعه نمایید نه انتقاد در سایت و……..
   -باز هم تکرار می کنم از نظر بنده شما مختار به انتخاب هر سایتی می باشید و اگر یک مورد از اعتراض بنده را سراغ دارید قید نمایید.
   -چطور بنده را یک فرهنگی می دانید اگر آقای خانعلی هستید ؟ پس……….

  • رضا گفت:

   آقای خانعلی اگر آقای بخشنده هم مثل خیلی از همشهریای دیگه هر چندوقت یکبار میومد وزوان و نون وماست محلی میخرید و بر میگشت تهران وبه هیچ چیز دیگه ای کاری نداشت میشد آدم خوب؟حالا که این بنده خدا از وقت وکار وزندگیش برای این سایت هزینه میکنه این برخورد بی انصافیه.من تو بحث خرید آمبولانس هم گفتم وزوانیهایی که مقیم تهرانند تا وقتی زنده اند برای شهرشون یه قدمی بردارن که آقای بخشنده این کارو داره انجام میده.البته هیچ کاری بدون عیب نیست که من وشما باید کمک کنیم اگه ضعف ومشکلی هم هست برطرف بشه.شماهم اگر انتقاد به شورا داشتی ومنتشر نشده بیا واعلام کن چه زمانی بوده تا اذهان عمومی روشن بشه.درضمن من هم مثل شما ساکن وزوانم وهمه ی این مشکلاتو که گفتی لمس کردم و آقای بخشنده رو هم تا حالا زیارت نکردم اینو گفتم که بعد به ما برچسب نزنی.

  • اصفهانی گفت:

   انقدر قانون قانون نکن آقای خانعلی… اگر قانون بود که مثل عربستان شما به جای پدر محترمتان که اصل قیاس شما با او اشتباه محض است در انجمن نبودید و انجمن خیلی بی جا کرده که ۴۰ میلیون از ۴۷ میلیون پول آمبولانس رو از تهرانی ها گرفته ؟؟؟ حواست باشه … آخرین اخطار….

 5. گل محمدی گفت:

  اقای خانعلی سال دیگه شما بشو شورا ببینیم شما چه گلی بسر مردم میزنی یه هییت امام خمینی ومسجد دستتون بود همه شاکی بودن وای به حال یک شهر شورای وزوان افرادی خبره میخواد وچهار نفر حامی نه مثل شما که کارتون تخریب شهر وهمشهریه

 6. رضامصنوعی گفت:

  اقای خانعلی،وکلیه همشهریان عزیز،نماینده مادراین جلسه اقای خوش اخلاق بودند،درکارگروه فرهنگ وهنرواقای خوش اخلاق وصمدیفرنمایندگان شورای محترم،میباشند،چراشماتشویش اذهان میکنید،اگرمطلب یاانتقادی دارید،شمادرسایت صبح میمه،خوب فضای انعکاس دارید،پس اقای خانعلی خودمان متوجه این هستیم،که برای چندمین باریک مسوول جهت حضوردرشهروزوان حاضرمیشود،نیازبه ارایه امارنیست.ازحضورریاست محترم اداره فرهنگ وارشاددرجلسه شورای فرهنگ وجمعی ازهنرمندان گرامی مجدداکمال تشکرراداریم.

  • مجتبی خانعلی گفت:

   جناب آقای مصنوعی
   بنده اعلام نمودم تیتر مطلب را اصلاح نمایند .نشست فعالان حوزه فرهنگ و هنر با رییس اداره فرهنگ و ارشاد ، شهردار و آقای خوش اخلاق عضو شورا نه با اعضای شورای شهر وزوان.

  • مغازه دار لب جاده گفت:

   آقای مصنوعی چرا جدول های کمپینگ گردشگری روبروی تالار جهان نما رو خراب کردند ؟آیا حیف و میل بیت المال نیست ؟ این همه سیمان و بتن را خراب کرده و دور ریخته اید این مدیریت شهریه .با اجرای این کار همه چراغهای مغازه های لب جاده رو خاموش کردید به خاطر این کارتون سپاسگزاریم .

 7. رضامصنوعی گفت:

  محمد،عزیز،شماکه ادعامیکنید،اقای. خانعلی ازپس کارخودبرامدند،چگونه?نه به توصیه اخلاق تان ونه به سفارشات امیورارکننده تان.سپاس ازتشکرشما

 8. کشاورز وزوانی گفت:

  آقا رضا شما که نماینده شورا در شورای کشاورزی هستی در جلسه ای که در فرمانداری چند روز قبل برگزار شده بود که آقایان ولی و جمشیدیان و خوش اخلاق صحبت کرده بودند شما که اصلا صحبت نکرده بودی .سعی کن جواب بدی نه گلایه کنی .توی کشاورزی که خیلی موفق بودی اختلاف بین کشاورزان بهتر که نشده بدتر هم شده .

 9. رضامصنوعی گفت:

  ازاینکه پیگیرمسایل کشاورزی هستید،کمال تشکررادارم،ولی اینکه جنابعالی انتقادمیکنید،سخنگونبودم،هم هرشخصیتی این گزارش وداده،دقیقا درسته،ولی این اگه واقعامشکلی ایجادکرده،چه بوده?بنده بافرماندارمحترم روزقبل جلسه زنگ زدم،مشکلات راتلفنی منعکس کردم،باتوجه به ضیغ وقت درپایان هفته وقت ملاقات جهت ملاقات حضوری وبررسی مشکلات باحضورنمایندگان محترم کشاورزی،که ازشورای محترم اقای بیدهندی،وازشورای محترم،هرکدام مطالبات کشاورزان محترم راخواستارشدند.وادامه جلسه انشاالله بصورت حضورفیزیکی ومیدانی جهت بررسی بیشتردرشهروزوان ومصوبات ان دردفترشوراانجام میگرد.کجای این جلسه مشکلی داشته?که شمااینگونه انتقادمیکنید.باسپاس

  • نیما گفت:

   اقای مصنوعی
   ضیق وقت درسته جرا در نوشتن دقت نمی کنید غلط املایی زیاد دارید.امروزه اینترنت در اختیار می باشد و راحت می توان به این نتیجه رسید که صحیح کلمات چیست؟
   ادامه جلسه به صورت حضور فیزیکی یعنی چه؟این چه نگارشی است؟

  • مغازه دار لب جاده گفت:

   جناب آقای …………………
   چرا این قدر ……… می گویید فرماندار این قدر مشغله کاری داره که وفت نمی کنه جواب تلفن رو در حد ۲ دقیقه بده اون وقت شما مشکلات کشاورزی رو پشتوتلفن برای فرماندار بیان کردید .آیا این کار صحیح است کا با عالیترین مقام شهرستان تلفنی صحبت کنی شما که گفته بودید تمام وقت در خدمت مردم هستید مردم دارای شعور و فهم بالایی هستند پس سعی کنید …….به مردم نگویید .

 10. محمد گفت:

  جناب مصنوعی بابته پاسخ گویی و شجاعته شما ازتون تشکر میکنم و بهتون آفرین میگم.هرچند که اکثر مواقع حق به جانبه خودتون حرف میزنید ولی خیلی خوبه که به سوال ها و ابهامات مردم پاسخ میدید.

 11. رضامصنوعی گفت:

  مغازه دارمحترم لب خط،متن وخوهشامجددابخوانید،عرض کردم،تماس تلفنی جهت برقراری جلسه اضطراری روزبعد.وبابت غلط املایی هم چشم،شماکه همه جوری نمایندگان قانونی خودراسرکوب میکنید،اشکالی نداره .

  • رضا گفت:

   آقای مصنوعی شما با توجه به بحث عدم سکونت واشاره صریح قانون به این مساله هنوز هم خود را نماینده ی قانونی ما میدانید؟!!!! و اینکه اگر مردم از شما توضیح بخواهند یا انتظار داشته باشند به عنوان کسی که نام نماینده را با خود یدک میکشید در یک متن ۴خطی غلط املایی نداشته باشید را سرکوب خود میپندارید؟!!!

 12. ر.گویا گفت:

  تصمیمات اتخاذشده را بیان کنید؟این ۴۰۰ نفر چه کسانی هستند بگید تا شناخته شوند

 13. رضا گفت:

  واقعا آقای خانعلی به جای پدرشان در انجمن هستند؟کدام انجمن؟این انجمن چگونه تشکیل شده؟نکنه انجمن خیریه وزوان را می گویید؟

  • مجتبی خانعلی گفت:

   باسلام خدمت آقا رضا
   بنده هیچ گونه سمتی در انجمن خیریه امام سجاد (ع) شهر وزوان ندارم .

  • مجتبی خانعلی گفت:

   انجمن خیریه امام سجاد (ع) با شماره ثبت ۱۰در شهر وزوان فعالیت می نماید .سال قبل در جلسه ای که باحضور اعضای هیئت امنا انجمن تشکیل شد آقایان حاج عباس نقیان ،آقا محمد نقیان ، محمد ولی ،محمد حسین خانعلی و حاج حسین خیرمند به عنوان اعضای هیئت مدیره و آقایان عباسعلی حدادیان و حسن صحرایی عضو علی البدل هیئت مدیره، آقای حاج محمد خوش باطن به عنوان بازرس اصلی و آقای علیرضا خوش اخلاق به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.رییس هیئت مدیره آقای حاج عباس نقیان و آقای محمد ولی مدیر عامل انجمن خیریه می باشند

 14. مجتبی خانعلی گفت:

  با سلام خدمت اصفهانی با مودب
  بنده هیچ وقت جایگاه پدرم را در انجمن خیریه امام سجاد (ع) شهر وزوان نگرفته ام و نخواهم گرفت .این را محض اطلاع خدمت شما عرض کنم کل مبلغ پولی که بابت آمبولانس گرفته شده که متصدی دریافت آن هم آقایان محمد ولی و آقا محمد نقیان بودند هفتاد میلیون بوده که بیش از چهل میلیون تومان از این پول را وزوانی های مقیم تهران داده اند که اسامی آنها در دفتر انجمن موجود می باشد .برای مثال یکی از همشهریان ما در تهران مبلغ ده میلیون و یکی دیگر مبلغ پنج میلیون تومان پرداخت نموده است .توصیه من این هست که اول بررسی نمایید و بعد منکر حفپقیقت شوید . وانت مزدا ۲۰۰۰ موتور ژاپنی را از نمایندگی اصفهان خریداری نموده اند و در شرکت نوین مبارز اتاق سازی شده است.

 15. طرفدار شورای گفت:

  یکی از اساسی ترین سوالات از شورای محترم در خصوص اقدامات انجام شده جهت شناسایی ،دستگیری و به مجازات رسانیدن عوامل تخریب قنات وزوان در ۴ مورد گذشته می باشد پس شورای شهر با مدارک و مستندات کافی به این جلسه آمده و پاسخ قانع کننده ای باید به مردم اراییه گردد.به خدا دیگر خسته شده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.