استقلال بازی را به شفر باخت

محمد علی بخشنده ؛ در روزی که استقلال به راحتی می توانست برنده بازی باشد باز هم اسیر بی فکری شفر شد تا شش امتیاز حساس را از دست بدهد.شرایط متفاوت بازی دربی این پیام را برای هر مربی خواهد داشت که از بازیکنانی باید استفاده گردد که با عشق و علاقه و احساس متفاوت وارد زمین گردند ولی متاسفانه شفر بعد از این همه مدت حضور در ایران به این باور نرسیده و تاوان آن را هم پس داد.

استفاده از سه بازیکن خارجی تنبل در دربی ،یعنی آتش به خرمن هر تیمی زدن.عشق و علاقه بی حد شفر در بکارگیری از بازیکنان خارجی حتی در روزی که اصلا خوب نمی باشند نشان از بی درایتی یک سر مربی می تواند باشد.دادن پنالتی به اسماعیلی در صورتی که سه بازیکن خارجی در تیم حضور داشتند و می توانستند بدون استرس پنالتی را تبدیل به گل کنند ،از دیگر اشتباهات کشنده یک سر مربی می باشد.

شفر در روزی که می توانست به راحتی برنده دربی باشد در ادامه هم مرتکب اشتباه در تعویض ها گردید،در حالی که سه بازی کن خارجی می بایست تعویض گردند ،با کاهلی و بی دقتی شفر و آن هم دیر هنگام فقط یکی از آنها تعویض گردید تا اشتباهات شفر در این بازی کامل گردد. تبریزی از ابتدای نیمه دوم باید به کار گرفته می شد که نشد.ایسما و حتی پاتوسی هم می بایست از ابتدای نیمه دوم تعویض می گردیدند که نگردیدند.

با این همه اشتباه که از یک سر مربی سر می زند نباید انتظار پیروزی داشت.عدم استفاده از بازیکن عراقی، استفاده دیر هنگام از شجاعیان و محسن کریمی و…………

۰ لایک کنید!

بازدیدها: ۶۴

مطالب مرتبط

۲ دیدگاه‌

  1. رضامصنوعی گفت:

    تبریک به تمام پرسپولیسهای عزیز،پیشاپیش دوقهرمانی شمابه تمام هواداران،تبریک وشادباش.

  2. علیرضا گفت:

    تبریک به پرسپولیسی های عزیز،به امید قهرمانی مجدد در لیگ برتر و حضور پرقدرت در جام باشگاههای آسیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.