نوروز باستانی بر همه شما مبارک باد

محمد علی بخشنده ؛ سال ۱۳۹۷ با تمام فراز و نشیب های سخت و دشوار ساعات پایانی خود را طی می کند و آرام آرام رو به افول می رود و امیدواریم که هیچ گاه چنین سالی تکرار نگردد.آری سالی که تمام توازن اقتصادی در ایران زیر و رو شد ، فاصله مستضعف و سرمایه دار به طور معنی داری زیاد و شانه های بی درآمد ها در زیر فشار عده ای دلال و از خدا بی خبر خم و خمتر و چه کمر های نازنینی که در اوج آبرو داری در هم شکسته شد.اوضاع و احوالی که کلید آن در دست دشمنان قسم خورده این آب و خاک بود و البته که دوستان نادان برای سود بیشتر آن را عیان و عیانتر نمودند تا سختی های بی امانی به این مردم مظلوم تحمیل گردد.

صبح وزوان با همه آلام های بی پایان ، بی خیالی عده ای از مسولین و بی رحمی سودجویان از خدا بی خبر ، امیدواراست سال جدید در پرتو حق تعالی سالی سرشار از شادی، وفور نعمت، ارزانی و عدالت اجتماعی برای همه هم وطنان عزیز بوده و این نوروز باستانی را به همه شما عزیزان تبریک عرض می نماید.

۱۱ امتیاز بدید!

بازدیدها: ۵۳

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. رضامصنوعی گفت:

    تبریک وشادباش میگویم،نوروزسال۹۸راکه شروع آن با ماه پرخیروبرکت رجب تقارن داشته،که برای تمام همشهریان گرامی،سالی سرشارازمحبت وسلامتی راارزومندیم.موفق ومویدباشید. هر روزتان نوروز. نوروزتان پیروز. (مصنوعی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.