تسلیت به خانواده محترم زمینی

به اطلاع همشهریان عزیز می رساند که حاج علیجان زمینی دار فانی را وداع گفت.

با تاسف و اندوه فراوان درگذشت حاج علیجان زمینی که عمری را در صحافی و شیرازه کردن کتابهای نفیس به خصوص قرآن کریم سپری نمودرا به خانواده های محترم زمینی ،فتاح ،رسولی و کلیه وابستگان تسلیت گفته و از خداوند منان طلب آمرزش برای آن مرحوم و بقای عمر بازماندگان را مسالت می نماید.

۱ امتیاز بدید!

بازدیدها: ۹۹

مطالب مرتبط

۳ دیدگاه‌

 1. احمد یوسف زاد(محمدحسین) گفت:

  « انا لله و انا الیه راجعون»

  خانواده های محترم زمینی، ولی، صالحین ،شعبانی بذرافشان
  استاد عزیز جناب آقای حسین زمینی

  با سلام و احترام
  و بعد از هر پایان آغازی است، هر چه مشیت اوست جاری می‌شود. هر آنچه خداوند بزرگ مقدّر می‌نماید هیچ بنده‌ای را توان تفسیر آن نیست، و بر آن چه که حکمت‌اش تعلق می‌گیرد، هیچ‌کس را جرأت تعبیر و تعدیل نمی‌باشد.
  خبر درگذشت پدر گرامتان مرحوم حاج علیجان زمینی موجب نهایت تألم و تأسف گردید باعرض تسلیت به خانواده محترم از درگاه حق برای آن مرحوم علو درجات و رحمت الهی و برای بازماندگان صبر و تندرستی آرزومندیم .

 2. رضامصنوعی گفت:

  جناب آقایان زمینی،وخانواده های محترم بذرافشان،شعبانی،صالحین،وکلیه خاندان وابسته ،باسلام.رحلت جانگداز مرحوم زمینی رامحضرشمابزرگواران تسلیت وتعزیت عرض نموده،وبرایتان صبرجزیل،وعلودرجات را برای آن عزیزسفرکرده از درگاه خداوند متعال مسالت داریم.روحش شادویادش گرامی.___مصنوعی

 3. رضامصنوعی گفت:

  جناب آقایان رضاومجید،محمد،وشهاب بذرافشان،باسلام.مراتب تسلیت وتعزیت اینجانب راازغم درگذشت پدربزرگ مهربانتان،ازقاریان محترم محافل قرانی،شهرمان،که الحق وانصاف باشیوایی کامل به قرائت آیات کلام الله مجید،می پرداختند،راپذیرابوده وعلودرجات راازدرگاه خداوند منان خواستاریم.روحش شاد__مصنوعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.