استاندار اصفهان ؛ میز حل مشکلات بخش میمه و وزوان در استانداری تشکیل شود

اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان گفت: میز حل مشکلات بخش میمه و وزوان به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تشکیل و مشکلات رسیدگی شود.

به گزارش ایرنا، عباس رضایی روز پنجشنبه در شورای اداری میمه که با حضور مدیران کل استان اصفهان در سینما فرهنگ این شهر برگزار شد، افزود: این میز حتی بصورت مجازی باید تشکیل شود و تا یکماه آینده گزارش کار خود را ارائه دهد.
وی اظهارداشت: مسایل و مشکلات این بخش باید تا یکماه آینده احصاء و رسیدگی شده و گزارش آن به مردم ارائه شود.
استاندار اصفهان اظهارداشت: برگزاری اینگونه نشست ها موجب آشنایی بیشتر مسوولان با مشکلات و مسائل مردم می شود.
وی با اشاره به این که قبل از انقلاب فرصت بیان خواسته ها برای مردم فراهم نبود، افزود: انقلاب اسلامی نعمت آزادی بیان و حل مشکلات را برای همه ملت ایران به ارمغان آورد.
رضایی تصریح کرد : در مقایسه امکانات امروز با قبل از انقلاب، متوجه کارهایی بزرگی که انجام شده، می شویم.
وی با بیان این که امروز مردم با مسائل و مشکلات معیشتی زیادی مواجه هستند، تصریح کرد : مشکلات معیشتی بدلیل حجم زیاد فشار استکبار بوجود آمده است.
استاندار اصفهان ادامه داد : ملت ایران با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن جواب همه شیطنت ها و دشمنی های استکبار را خواهند داد.
وی با بیان این که بسیاری از مسائل و مشکلات در استان قابل پیگیری و حل شدن است، گفت: امروز بروکراسی زیادی در استان بوجود آمده که موجب انسداد همه فعالیت ها شده است.
رضایی خاطرنشان کرد: تا جایی که می توانیم باید اختیارات را به شهرستانها واگذار کنیم.
به گفته وی باید همه تلاش خود را برای ایجاد شعل در استان بکار گیریم و موانع تولید را حل کنیم، در صورتی که اشتغال ایجاد کنیم، مردم سایر مشکلات را حل می کنند.
استاندار اصفهان با بیان این که بخش میمه ظرفیت های بسیار با ارزشی دارد که باید از آنها استفاده شود،
تصریح کرد: پارک وحش، معادن ، بارندگی و هوای خوب از طرفیت های این بخش است که باید از طریق سرمایه گدار بخش خصوصی از آن بهره برداری کرد.
استاندار اصفهان با اشاره به این که مردم اداره کننده های خوبی هستند، گفت: باید از ظرفیت های تبصره ۱۹ استفاده کنیم و برای توسعه این بخش دست به دست هم دهیم و نباید منتظر کمک های دولت بمانیم و دست روی دست بگذاریم.
استاندار اصفهان بیان کرد : دولت به طور جدی از طرح های بخش خصوصی حمایت و استقبال می کند و حل مشکلات آنها را وظیفه خود می داند.
وی در ادامه با اشاره به مساله مسکن روستایی استان اصفهان تصریح کرد: مسکن روستایی اصفهان در سالهای گذشته ۲۵ درصد رشد داشت که این آمار در بسیاری از استانها تا ۶۵ درصد هم رسیده است.
به گفته رضایی این مشکل ناشی از همکاری نداشتن بانک ها و بنیاد‌مسکن با روستاییان بوجود آمده که در ماههای اخیر بهبود پیدا کرد و امیدواریم با تسهیلاتی که به مردم ارائه می شود رونق بیشتری پیدا کند.

۱ امتیاز بدید!

بازدیدها: ۱۴۵

مطالب مرتبط

۴ دیدگاه‌

 1. ناشناس گفت:

  استاندار اصفهان ادامه داد : ملت ایران با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن جواب همه شیطنت ها و دشمنی های استکبار را خواهند داد.
  ومسولین نیز جواب لطف مردم را با گرانی مضاغف خواهند داد!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. ناشناس گفت:

  ان شا الله
  تا ۲۲بهمن سال اینده ………………………………….

 3. ناشناس گفت:

  سلام مشکل بخش را جهت ارتقا باید حل شود ووزوان با یک پله بالاتر به فرمانداری تبدیل وگرنه وزوان دیگر خالی خواهد وهمه جوان ونوجوان راهی شهرهای بزرگتر مثل تهران اصفهان وکرمان شاهین شهر وکاشان و یا خارج از کشور خواهند رفت ویک فاجعه میشود ودر عوض یک مشت افغانی جایگزین خواهند شد وهمان بلای که بر فلسطیناامده برسر ما خواهد امد

 4. ممد گفت:

  مدیر سایت سایت را بروز کن مطالب جدید بگذار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.