اطلاعیه شهرداری و شورای اسلامی شهر وزوان

اطلاعیه
برگزاری جشنواره غذاهای سنتی در شهر وزوان
تاریخ جشنواره ۱۶ بهمن ماه ساعت ۹ صبح
از بانوان علاقمند شهر وزوان دعوت می شود برای شرکت در این جشنواره جهت رزرو میز و ثبت نام باشماره ۰۹۳۳۴۰۶۳۶۰۱ (خانم صباغان )تماس حاصل نمایند.
ضمناً توجه داشته باشید بدون ثبت نام وهماهنگی غذایی درروز مسابقه تحویل گرفته نمی شود.
مهلت ثبت نام :از۲ تا ۱۰ بهمن
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر وزوان

۱ امتیاز بدید!

بازدیدها: ۱۳۸

مطالب مرتبط

۲ دیدگاه‌

 1. حسن رخشانی گفت:

  ر
  رهبر انقلاب فرمودند: یکی از کار‌های بدی که بعضی از مدیران گلزار‌های شهدا انجام می‌دهند، این کار غلط یکسان‌سازی قبور شهدا است.
  رهبر انقلاب صبح امروز پس از زیارت مزار شهدای بهشت زهرای تهران فرمودند: یکی از کار‌های بدی که بعضی از مدیران گلزار‌های شهدا انجام می‌دهند، این کار غلط یکسان‌سازی قبور شهدا است. این [جا]خوب است؛ همین درست است، بیایند صاحبان این شهدا، پدرانشان، مادرانشان، فرزندانشان، همسرانشان، علامتی داشته باشند، عکسی داشته باشند، این خوب است. این شکل، شکل طبیعی است.

  ایشان افزودند: هیچ لزومی ندارد که ما این [علامت‌ها]را صاف کنیم، به خیال اینکه می‌خواهیم زیباسازی کنیم. زیبایی هر جایی و هر چیزی به حَسَب خودش است؛ زیبایی انسان، زیبایی باغ، زیبایی قبرستان، زیبایی هر چیزی را باید به حَسَب خودش محاسبه کنیم.

  • بنده به نوبه خودم از روز اول با این تغییرات و زیر خاک رفتن سنگ قبر شهدا که به دست پدر و مادر بزرگوارشان نصب گردیده بود کاملا مخالف بودم منتهی اگر آن موقع ابراز می گردید هزار و یک وصله ضد انقلاب و ضد شهدا را می زدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.