تسلیت به خانواده محترم دین پرور

درگذشت حسین دین پرور را به اطلاع می رساند.

با اندوه و تاثرفراوان درگذشت فرهنگی بازنشسته حسین دین پرور را به خانواده های دین پرور، بیدهندی، نقیان و کلیه وابستگان تسلیت گفته از خداوند متعال طلب آمرزش برای آن مرحوم و بقای عمر بازماندگان را مسالت می نماید.

۳ امتیاز بدید!

بازدیدها: ۱۹۲

مطالب مرتبط

۳ دیدگاه‌

 1. رضامصنوعی گفت:

  خانواده محترم شادروان دین پرور،باسلام.خبررحلت جانگداز پدربزرگوارتان بسیارمارامتاثرنمود،شادروان دین پرور،فرهنگی شایسته،متعهد،بااخلاق،که چندین سال در حوزه تربیت و آموزش بنده نقش مپثروبسزایی راایفانمودودرتمام این دوران خاطرات بسیارخوب را نهادینه نمود،این مصیبت بزرگ وعظمی رامحضرهمسرمحترمه،فرزندان ذکوروتنهادخترمحترمه اش،وکلیه خاندان وابسته به این دودمان تسلیت وتعزیت عرض نموده وبرای آن عزیزسفرکرده غفران الهی وبرای شماعزیزان صبرجزیل راازدرگاه خداوند متعال مسالت داریم.روحش شادویادش گرامی.

 2. صمد شعبانی گفت:

  باسمه تعالی
  انا لله وانا الیه راجعون
  دوست عزیز ومعلم فرهیخته جناب اقای حسین دین پرور به دیر باقی شتافتند.چهره همیشه متبسم آن مرحوم به یادگار نزد دوستان ماندگار است. خدایش رحمت کند وبا اولیا وشهدای کربلا همنشین . فقدانش را به خانواده مکرم ،وابستگان ،دوستان وفرهنگیان معزز تسلیت عرض می نماید . وبرای همه انانی که در سوگ این عزیز به عزا نشسته اند صبر وسلامتی از در گاه ایزد منان مسئلت می کنم. شعبانی

 3. محسن گفت:

  با سلام
  تسلیت عرض میکنم خدمت بازماندگان و خویشان و دوستان آن مرحوم. در دوره ای که دبیرستانی بودم ایشان ناظم دبیرستان مدرس بودند و از مهربانترین مسسئولان آن دبیرستان بودند. روحشان شاد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.