شهروندان وزوانی نسبت به تعویض شناسنامه قدیمی خود اقدام نمایند

به اطلاع شهروندان وزوانی می رساند که:

تیم سیار ثبت و احوال جهت تعویض شناسنامه های قدیمی  شهروندان وزوانی در روز سه شنبه  ۴ دی ماه ۱۳۹۷ از ساعت ۹ صبح در محل دفتر شورای اسلامی شهر وزوان آماده ارایه شناسنامه های جدید به شهروندان می باشند، لطفا نسبت به تهیه مدارک زیر و مراجعه به محل تعیین شده اقدام فرمایید.

۱- کپی کارت ملی

۲- ده قطعه عکس رنگی زمینه سفید ۴×۳

۳-اصل شناسنامه

۴- فیش واریزی مبلغ ۲۵۰۰۰۰ ریالی

۲۹ امتیاز بدید!

بازدیدها: ۲۰۴

مطالب مرتبط

۲۵ دیدگاه‌

 1. علی گفت:

  این تیمی که قراره در وزوان مستقر بشه شناسنامه را به نام کدام شهر صادر می کنه؟ وزوان یا شاهین شهر؟ یا ………

 2. متاسف از قوم حنبلیست گفت:

  باسلام:

  بنده فرزندم دوسه روزه به دنیا آمده می خواهم بروم شاهین شهر شناسنامه بگیرم یه موقع به کد میمه نباشه وبه اسم میمه در شناسنامه بچه ام ثبت نشده آخه میمه ها درجلسه ای که سه روز مانده به عید فطر که حتی بعضی نماینده اداره از جمله ثبت واحوال را دعوت کرده بودند به آنها مژدکانی داده بودند که ما مجوز فرمانداری را گرفتیم بزودی شما در رده مدیر شهرستان جایگاهی خواهید گرفت شما باید شناسنامه شهر و روستاهای اطراف را زودتر تعویض کنید .هدفشان این بود که همه را به اسم میمه به ثبت برسانند تا آمار جمعیتی میمه بالا برود .اکنون هم برید بررسی کنید خیلی ازهمشهریان مخصوصا افراد صاف وساده کلا کلمه وزوان را حذف کردند و به میمه تبدیل شده .هرجا هم که با شناسنامه یا کارت ملی به مراکز مراجعه می کنید تمام اطلاعات را به نام میمه می شناسند .جای بسی تاسف است.

 3. از شهروندان گفت:

  پس ثبت احوال چه شد؟

 4. حاج محمد گفت:

  یادش بخیر زمانی دوشنبه ها ثبت احوال به صورت سیاربه وزوان می آمد .وشناسنامه ها را به نام وزوان ثبت می کرد

 5. هم وطن دلسوز گفت:

  ثبت واحوال کجا می خواهد به دعوت شورای شهر بیاید؟لابد میمه ایها جوجه کباب دادن به اعضای شورای شهر وزوان و اینها هم بابت میمنت این مهمانی می خواند مردم وروان را هم به میمه ایها بفروشند.

 6. جعفر گفت:

  ما هرگز نمخواهیم یک کلمه حتی یک حرف میمه داخل شناسنامه ثبت شود.

 7. وزوانی سربلند گفت:

  شورای شهر نباید اجازه دهد کلمه میمه در شناسنامه ها ثبت شود اگر بی عرضگی و ساده لوحی کردن مطمعنا باج یا رشوه گرفتند نباید اجازه دهند غیر وزوان چیز دیگری ثبت شود

 8. وزوانی دربه در شهرها گفت:

  آیاثبت واحوال این منطقه به دو نمایندگی تبدیل می شود.

 9. میمه ای همیشه سرافراز گفت:

  بدون ما شما وزوانی از توابع بخش میمه شهرستان میمه نمی توانید در هرجای دنیا نفس بکشید حتی در هرکجا زندگی می کنید.پس به نون بخور نمیر قناعت کنید

 10. میمه ای همیشه سرافراز گفت:

  جز جزجزجزجزجزجزجزجزجزجزجزجزجزجزجزجزجزجزجزجزجزجزجزجزجزجزجزحزجزجزجزجزجزجزجزجزجزجز…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….وغیر………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

 11. ناشناس گفت:

  اگر قرار است در شناسنامه های جدید محل صدور میمه بزند همان شناسنامه قدیمی بهتر است تا تکلیف روشن شود

 12. جواد گفت:

  در صورتی که شناسنامه به نام میمه ثبت بشه وزوانیها باید دست نگه دارند چون شناسنامه قدیمی و جدید نداره.هرگز به محل تعویض شناسنامه مراجعه نکنید

 13. نقیان گفت:

  در هر شهری اداره ثبت و احوال وجود دارد شورای شهر باید نسبت به این موضوع جدی باشد.

 14. جمعی از جوانان بی کار وزوان گفت:

  درمنطقه جایگاه ویژهای داریم متاسفانه شورای شهر در حق مردم کوتاهی می کند.درپی گیریها اهمیت قایل نیستند.

 15. دلسوز وطن گفت:

  ۸۰سال است که وزوان شهرداری دارد من تعجب می کنم چرا کمی بفکر خودمان نیستیم.

 16. خانم زهره گفت:

  اگر یک روز بگویند شهرداری به ازای هر نفر ۱۰۰۰تومان می دهد احنمال این که کسی در این راه کشته شود زیاد است چون صفها فشرده و همه راضی می شود از بین بروند تا این ۱۰۰۰تومان را بکیرد ند اما کسی حاضر به پیشرفت شهر نیست.آخر حمبلی بودن هم حدی دارد.

 17. حسن گفت:

  یک روزی به زنها می گفتن ضعیفه چون زن ضعیف است الان باید به مردها بگویند ضعیفه چمن در اراده و تصمیم گیری و اجرا کاملا ضعیف هستند .

 18. جواد و مهرداد گفت:

  به خدا از دست میمه ها واقعا خسته شدیم بنده و دوستم مجرد هستیم حاضر شدیم در یک زیره پله در اصفهان زندگی کنیم و از وطنی که چندتا میمه ای برایمان تصمیم می گیرد رو به برگشت نداریم .

 19. یک تعمیرکار گفت:

  آخه می گن تا اعضای شورای شهر فرهنگی هستند وزوان تکان نمی خورد چون اونها سی سال به میمه ها گفتن بله قربان .الان بیان وزوان آباد کنند این جزءمحالات است .

 20. جمعی از جوانان وزوان گفت:

  پاره پوره های این شناسنامه ها سگ شرف داره به شناشنامه ها ی جدید چون این شناسنامه های قدیمی فقط جز کلمه وزوان هیچ اسم جای دیگری ثبت نشده برید واقعا چند تا شناسنامه جدید را نگاه کنید همه جای این شناسنامه های جدید نوشته میمه و اسم وزوان را حذف کردند.

 21. همشهری دلسوز گفت:

  دیگر وقت تعارف کردن نیست از بس بخشش کردیم و گفتیم وزوان و. میمه یکی است و فرقی ندارد آنها گرفتند و به ریش ما خندیدن والان هم می خواهند اصل ونصب و وطن ما را نابودکنند .واقعا شل جنبیدن البته تا این ساعت خدا با ما بوده ولی از حالا به بعد تعارف یعنی ببخشید احمق بودن.

 22. یک وزوانی گفت:

  متاسفانه اعضای شورای شهر یک عده فرهنگی هستند که می ترسند و شجاعت ندارند ومتحداشکل نیستند واز زمانی که شورای شهر توسط فرهنگیان انتخاب شده این هم آرای طایفه ای وزوان مرتب شکست خورده.ومتاسفانه اگر به آنها بگوییم پس برای چه شما به عنوان کاندید به صحنه آمدید چون توان کار کردن و مقابل مثل با شهر همسایه را ندارن یا مردم را متهم و مقصر می دانند یا کلاس می گذارند که ما نمی خواستیم بیاییم مردم ولمان نکردند تازه ناز می کنند ما نمی خواستیم بیایم ولی به اسرار مردم آمدیم.مثل روز اول انتخابات که در مسجد قسم خدا و پیغمبر و امام و زن وفرزند و شهید غیره……….که شما رای به ما بدهید ما چکارکه نکنیم.بخدا این رسم و انصاف نیست مردم بچه وجوانان این شهر سربه فلک گذاشتنودارند میرند از شهر بیرون پس کی شما از خواب بیدار می شوید؟

 23. ناشناس گفت:

  باسلام من شناسنامه قدیمی داشتم که که از اصفهان گرفته بودم ومحل صدور ان اصفهان ووزوان ذکر شده بود خواستم شتاسامه جدید بگیریم توسط یکی از اداره ثبت واحوال خارج ازاستان اقدام نمودم فکر کردم دیگر نامی از میمه دیگر ثبت نخواهد وقتی شناسنامه جدید دریافت کردم دیدم همه چیز به اسم میمه تغیر دادند حتی محل تولد ÷در ومادر ومن خیلی نااحت شده م وومیخواهم همان شناسنامه قبلی را به من برگردانند چون خیلی احساس خوبی ندارم

 24. همشهری دلسوز وزوانی گفت:

  آقای بیابانی شما در انتخابات ودر مسجد جامع چقدر در حضور مردم قسم خوردید چقدر به جوانان این شهر وعده و وعید دادید .قول دادید به مردم که حق مردم وزوان را از همسایه شمالی بگیرید . متاسفانه چند روز قبل شناسنامه عمویم را وقتی دیدم متوجه شدم هرچه کلمه وزوان بود حذف و به میمه تبدیل شده بود این جای بسیار تعجب است چرا کمی تاسف ندارید؟بیاید بلند گو کنید از کسانی که شناسنامه هایشان را تعویض کردند ومردم را در مسجد جامع جمع کنید ببینید چند درصد جمعیت وزوان به آمار میمه اضافه شده است. مردم از آقایان عباسعلی ولی و سمیع وبیابانی واقعا انتظار ویژه ای دارند چرا که اینهمه حق کشی و خیانت و جنایت و غارت را شما مسلما با چشمانتان دیده اید.کسی که این مسولیت را قبول می کند باید باید با عشق به سربلندی وطن و سرافرازی مردم با جان ودل از وطن دفاع واز حقوق به غارت رفته بجنگد و به مردم خود اعتماد کند چراکه رای خود را از مردم گرفته و نماینده تک تک مردم محسوب می شود .شهر ما یک شهر کاملا انقلابی و حاصل زحمات مردم شهر وزوان قدیمی, برپایی دو نماز جمعه است لذا در کشور ما جایگاه سربلندی وشورای شهر به عنوان نمایندگان مردم پس شما نباید عامل عقب ماندگی شهر وزوان باشید.

 25. کشاورز گفت:

  چهل میلیون چند سال پیش به وکیل دادیدکه میله چاههای بسته شده قنات باز گشائی کند اقای ولی به کجا رسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.