برانکو؛ هیچ غیر ممکنی برای بازی برگشت وجود ندارد | می‌خواهیم قهرمان شویم

برانکو؛ هیچ غیر ممکنی برای بازی برگشت وجود ندارد | می‌خواهیم قهرمان شویم

ورزش > فوتبال –
سرمربی پرسپولیس بعد از شکست مقابل کاشیما با بیان اینکه هیچ چیز غیر ممکنی برای بازی برگشت وجود ندارد، گفت: می‌خواهیم قهرمان آسیا شویم.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ در کنفرانس خبری پس از دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا در جمع اصحاب رسانه اظهار کرد: باید این پیروزی را به حریف خودمان، کاشیما تبریک بگویم ولی در عین حال، نسبت به داوری که در این بازی انجام شد ایراد داریم و این امر نا امید کننده بود.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره دلیل اعتراض به داوری ادامه داد: یک کارت قرمز در اوایل بازی باید به حریف داده می‌شد و در یک صحنه دیگر هم موقعیت صد درصد با خطا از بازیکن ما گرفته شد، سوت‌های زیادی می‌توانست برای ما زده شود که این اتفاق نیفتاد. همه این موارد روی عملکرد تیم ما تاثیرگذار بود. ما در این بازی موقعیت‌های خوبی به ویژه در ابتدای بازی به دست آوردیم که می‌توانست نتیجه بازی را تغییر داده و حتی پیروزی را برای ما رقم بزند.

برانکو در پاسخ به سوالات خبرنگاران درباره این که با چنین نتیجه‌ای تا چه میزان به بازی برگشت امیدوار است، عنوان کرد: در تهران ۸۰ هزار نفر از ما حمایت می‌کنند و هیچ چیز غیر ممکنی وجود ندارد. بازی خیلی سختی در پیش است اما همچنان می‌خواهیم قهرمان آسیا بشویم پس، از تلاش دست نمی‌کشیم. تا آخرین لحظه برای هدفی که داریم به اتفاق هوادارانمان می‌جنگیم.

۰ لایک کنید!

بازدید: ۲۳

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. رضامصنوعی گفت:

    بردن تیم ژاپنی در ورزشگاه آزادی شدنی است،زیراثابت شده است،که میتواند.پیشاپیش تبریک به تمام هواداران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.