بهرام شفیع ؛ مجری باسابقه برنامه ورزش و مردم درگذشت

بهرام شفیع ؛ مجری باسابقه برنامه ورزش و مردم درگذشت

ورزش > فوتبال –
مجری باسابقه برنامه ورزش و مردم در بیمارستان بهمن تهران درگذشت.

ورزش سه نوشت: بهرام شفیع، گزارشگر و مجری مشهور تلویزیون امروز بعد از ظهر جان به جان آفرین تسلیم کرد تا جامعه ورزش ایران را عزادار کند.

بهرام شفیع، ۶۲ ساله، که از اوایل دهه شصت در شبکه اول سیما به عنوان گزارشگر مشغول به کار شد، در دهه گذشته نیز رییس فدراسیون هاکی ایران بود و موفقیت‌هایی را در این رشته ورزشی کسب کرد. شفیع که گزارش‌های بیادماندنی و مهمی از وی به یاد مانده است، تا همین هفته گذشته اجرای برنامه ورزش و مردم را پیش می‌برد و دو هفته‌ای بود که این برنامه را به صبح جمعه منتقل کرده بود.

از بهرام شفیع، فرزندش امیر اقبال به یادگار مانده که در برنامه ورزش و مردم به فعالیت مشغول است. روحش شاد و یادش گرامی.

ورزش سه این ضایعه را به اهالی ورزش، جامعه رسانه و خانواده شفیع تسلیت میگوید و خود را در غم این ضایعه شریک می‌داند.

بازدید: ۴۹

مطالب مرتبط

۳ دیدگاه‌

  1. رضامصنوعی گفت:

    روحش شادویادش گرامی باد.

  2. رضا گفت:

    همین جمعه گذشته ایشان مجری برنامه ورزش و مردم بودند که کاملا مشخص بود که حال و روز خوشی ندارند،بنده یک لحظه فکر کردم که ایشان روی صندلی جلو دوربین خوابشان برده ولی با یک تیک خودش را جمع و جور کرد.برای کسی که در این وضعیت می باشد چرا برنامه اجرای زنده را داده بودند که این چنین از دنیا برود،واقعا سلامت مردم برای هیچ کس مهم نیست؟

  3. ایمان گفت:

    با سلام انسان شریف ومجری زبر دست از طرفی در حرفه خودش امانت دار بود لکن در منطقه ما خبرنگار صدا وسیما با گزینش در اخبار خیانت در امانت میکند شهر بزرگی مثل وزوان را در گزارشها واخبار حذف میکند هیچ کس هم جلودارش نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.