فردا فلات مرکزی ایران در غم طاهای ازانی خواهد گریست

صبح وزوان – محمد علی بخشنده :خونهای پاک زیادی از دیار فلات مرکزی ایران زمین وزمان خوزستان را در دهه شصت گلگون کرد و بارقه های امید را در این استان زر خیز ایران عزیز برافراشت تا آسایش و امنیت یکی از نتایج این همه جانفشانی برای مردم ایران باشد.
بعد از سالها ایثارگری و جانفشانی و در روزی که همه شیعیان جهان در غم شهادت امام و پیشوای خود دل به آسمان بسته بودند و در جای جای ایران اسلامی بر سر و سینه می زدند خبر رسید که طاها ازانی به همراه خیل عظیمی از عاشقان حسین ناجوانمردانه در گرمای خوزستان توسط عده ای کوردل به رگبار بسته شدند، به چه جرمی…………………؟؟؟این تروریستها از پایتخت های کودک کش خط می گیرند.


فردا به همین مناسبت مردم خونگرم فلات مرکزی ایران پذیرای پیکرکودک پرپر شده ای می باشد که تنها جرمش دیدن رژه پدری بود که دوستش می داشت و به او افتخار می کرد.ولی نمی دانست که این آخرین دیدار با رژه و پدری است که او را فرسنگها دورتر به اینجا کشانیده تا خلق حماسه ای دیگر کند.
مردم قدردان فلات مرکزی ایران فردا یکپارچه فریاد خواهند زد که طاهای ازانی به منزل خود خوش آمدی و در کنار بارگاه سید صالحه خاتون در غم از دست دادن طاهای ازانی خواهند گریست.

در مسلخ عشق جز نکو را نکشند

روبه صفتان زشت خو را نکشند

۰ لایک کنید!

بازدیدها: ۷۴

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

 1. سید-شهید گفت:

  اجتماع آحاد مردم شهر وَزوان
  (بسیجیان و اعضای هیئات مذهبی)
  پنجشنبه ۵ مهر ۹۷ ساعت ۱۴
  در بوستان شهدای گمنام

  استقبال، تشییع و همراهی تا پایان مراسم
  وتدفین پیکر پاک شهید محمد طاها اقدامی
  در امامزاده سیده صالحه خاتون(س)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.