عملیات رنگ آمیزی معابر سطح شهر وزوان جهت استقبال از مهر

شروع عملیات رنگ آمیزی معابر سطح شهر جهت استقبال از مهر

 

۰ لایک کنید!

بازدیدها: ۸۳

مطالب مرتبط

۳ دیدگاه‌

  1. محمد گفت:

    نباید بدبینانه نگاهکنیم به عملکرد این شورا ولی اگر واقع بینانه نگاه گنیم متاسفانه اعضای فعلی خودشان همدیگرراقبول ندارند وبیشتر هم ازیک چیز نقطه مشترک دارند فایده ندارد پیگیری کردیم نمیشه نمیشه نمیشه!!!!!!! پس برا چی به خودت اجازه دادی رای مردم بگیری وبگی نمیشه نماینده مجلس در نماز جمعه وزوان شرکت می کنه سخنرانی میکنه اقایان شورا درجشنواره انگور !!!!!۱

  2. صدای خبر گفت:

    به گزارش مشرق، احمد میدری گفت: قرار است همان کارت‌ بانکی که افراد با آن یارانه می‌گیرند به کالا کارت تبدیل شود تا افراد با مراجعه به فروشگاه‌ها با استفاده از کالا کارت بتوانند سهمیه کالایی‌شان که شامل کالاهای اساسی است را تامین کنند.وی افزود: در این طرح کالا کارت به‌ صورت الکترونیکی به مردم ارائه می‌شود و افراد هیچ دسترسی به پول نقدی نداشته و در اصل این کارت‌ها تضمین برای رسیدن کالاهای اساسی وارداتی با یارانه ارزی به دست مصرف‌کنندگان نهایی است. کالا کارت به‌ صورت الکترونیکی بر اساس برآوردها قرار است برای ۱۰ میلیون نفر صادر و سالی سه الی چهار مرتبه شارژ شود. کارتهای الکترونیکی تنها برای عبور از وضعیت امروز به وجود آمده و فعلاً ماهیانه ۱۰۰ هزار تومان شارژ می‌شود.

  3. صدای رنگ آمیزی گفت:

    آقای بخشنده به مناسبت ایام عزاداری امام حسین ، پیشنهاد می کنم رنگ قرمز را از بالای سایت حذف نمایید و بیشتر از رنگهای آبی تیره و سیاه استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.