خوش آمد گویی صبح وزوان به حضرت حجت الاسلام والمسلمین مجید محمدیان امام جمعه ی محترم شهر وزوان

صبح وزوان _ محمد علی بخشنده ؛بلاخره بعد از چهل سال ،  آرزوی داشتن امام جمعه ی مستقل برای مردم غیور و شهید پرور وزوان  با معرفی حضرت حجت الاسلام والمسلمین مجید محمدیان به سمت امام جمعه شهر وزوان توسط مسولین مربوطه جامعه ی عمل پوشید وگامی جدید در جهت رشد، بالندگی و اعطلای این شهر مظلوم  بر داشته شد و امیدواریم که با حضور امام جمعه ی مستقل و مقتدر به  خواسته های به حق این مردم که طی سالیان متمادی دستخوش حوادث گوناگونی بوده و تقریبا به فراموشی سپرده شده ،پاسخی درخور داده شود.

صبح وزوان ضمن خوش آمد گویی به حضرت حجت الاسلام والمسلمین مجید محمدیان ،انتصاب شایسته و به جای ایشان را به سمت امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهر وزوان  تبریک و تهنیت عرض نموده ، از خداوند متعال طلب کمک و یاری در جهت خدمات شایسته ایشان را مسالت می نماید.باشد که در کنار الطاف الهی و به همت مردم کوشا و هوشیار وزوان این انتصاب منشا خیر و برکت و پیشرفت همه جانبه شهر وزوان گردد.

ضمناً از خدمات ارزنده حضرت حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن خیری امام جمعه موقت شهر وزوان که مایه افتخار و بالندگی شهر وزوان می باشند نیز تشکر ویژه داریم و امیدواریم که همچنان از خدمات خالصانه ایشان برخوردار باشیم.

 

بازدید: ۱۱۸

مطالب مرتبط

۶ دیدگاه‌

 1. صدای بلندگو گفت:

  لطفا موقع عزاداری در مسجد و هیئت و تعزیه خوانی ، صدای بلندگو را کم کنید . بیماران مخصوصا بیماران اعصاب و روان اذیت می شوند. مادر بزرگ من بیماری اعصاب دارد . این چند هفته داروهاهایش هم نایاب شده . خانه اش هم نزدیک میدان تعزیه است شما را به امام حسین صدای بلندگوهایتان را کم کنید . چند روز دیگر هم هیات ها راه می افتند با طبل و دهل. به حضرت عباس قسم با این سر و صداها امام حسین شاد نمی شود. می خواهید امام حسین را شاد کنید راه مردانگی و ایثار و گذشت را یاد بگیرید

 2. ناشناس گفت:

  آقای بخشنده شما هم خواهش کنید صدای بلندگوها را کم کنند . مریض ها گناه دارند. مخصوصا اینهایی که همسایه مساجد و تکایا هستند. عزاداری که باعث آزار بیمار سالخورده شود چه سودی دارد؟

 3. صدای التماس گفت:

  آقا شما را به جان هر کس که می پرستید و به جان همان امام حسینی که به آن معتقدید صدای بلندگوها را کم کنید. دو روز دیگه هیات ها با سنج و دهل و طبل راه می افتند توی خیابون . یا حضرت عباس به دادمون برس

 4. توماس ماساریک کشیش و متفکر اروپایی درباره حادثه کربلا گفت:

  توماس ماساریک کشیش و متفکر اروپایی درباره حادثه کربلا چنین می‌گوید:

  بسیاری از مورخین مابه کم و کیف این رسم و ازدیاد عزاداری واقف نبوده، جاهلانه سخن می‌گویند و وضع عزاداری پیروان امام حسین علیه السلام را مجنونانه می‌پندارند و ابدا بدین نکته پی‌نبرده‌اند که این مسئله در اسلام چه تحولاتی را به وجود آورده و جنبش و نهضت مذهبی که از تعزیه داری در این قوم پیدا شده در هیچ یک از اقوام و ملل دیگر عالم پیدا نشده است، با یک نظر دقیق در ترقیات دویست ساله پیروان حضرت علی علیه السلام در هندوستان که عزاداری را شعار خود نموده اند تصدیق خواهیم کرد که بزرگ‌ترین عالم اصلی مزیت را آنها پیروی می‌کنند. دویست سال پیش پیروان علی و امام حسین علیها السلام در سرتاسر هندوستان در اقلیت بودند و همین حال را درممالک دیگر داشتند. امروزه در ممالک مترقی و ثروتمند مسیحی اگر بخواهند چنین ماتم و عزاداری را به پا نمایند با صرف میلیون‌ها دلار باز هم به تأسیس چنین مجامع و مجالس عزاداری موفق نخواهند شد. گرچه کشیشان ما هم از ذکر مصائب حضرت مسیح‌، مردم را متأثر می‌سازند، ولی آن شور و هیجانی که در پیروان امام حسین علیه السلام یافت می‌شود، در پیروان مسیح یافت نخواهد شد و گویا سبب این باشد که مصائب مسیح در برابر مصائب امام حسین علیه السلام مانند پرکاهی است در مقابل یک کوه عظیم پیکر باشد.(منبع:کتاب قیام امام حسین و یارانش)

 5. وزواني وزوان دوست گفت:

  مراسم عزاداری امام حسین (ع) دروزوان مردم یکدل و متحد این مراسم را خیلی باشکوه از هرنظر برگزار نمودندای کاش شورای اسلامی شهرمان نیز با هم متحد بودند تا دیگران سوء استفاده نکنند چرا که با انتخاب شهردار کاردان و کار بلد شهرداری که فقط به فکر پیشرفت شهرمیباشد ولی متاسفانه اعضای شورا با هم متحدد نیستند و با شهردار همکاری نمیکنند متاسفانه دو نفرازاعضاءشوراطبل مخالفت را با دیگران اعضاء و شهردارمحترم به صدا درآوردند وباعث خوشحالی دشمنانان اطراف شهرمان شده اند من از اینجا عاجزانه خواهش میکنم باهم متحد باشید تادشمنان شهرمان سوء استفاده نکنند و شهر وزوان روزبه روز پیشرفت کنندبا تشکر فراوان از مدیرمحترم سایت صبح وزوان با این مطالب پر محتوایتان

 6. صدای آشنا گفت:

  آقایان اعضای شورای شهر ،شما که کاری انجام نمی دهید لااقل مزاحمت برای شهردار در راستای امور محوله ایجاد نکنید.چرا این همه سنگ اندازی می کنید.چرا مخالف بازسازی حمام های دوقلو هستید .اصلا چکاره هستید که نه قنات می خواهید و نه حمامهای دوقلو را؟پس به عضویت شورای شهر درآمده اید که چکار کنید؟چرا با هر کاری مخالفت می کنید و حاضر به امضاء صورت جلسه ها نیستید؟باند و باندبازی را رها کنید و در جهت پیشرفت شهر تلاش نمایید.اگر به این رویه ادامه دهید اسامی شما را برای تنویر افکار عمومی و روشنگری افشاء خواهیم کرد تا مردم بدانند که چه کسانی ساز مخالفت را کوک کرده اند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.