اطلاعیه :فرا خوان شماره ۲ کمیته ی مسابقات فوتسال کشوری آبشار عاطفه ها ی وزوان و روستای ازان

 اطلاعیه :فرا خوان شماره ۲ کمیته ی مسابقات فوتسال کشوری آبشار عاطفه ها ی وزوان و روستای ازان

فرا خوان شماره ۲
با سلام و احترام و تشکر از کلیه ی همشهریان عزیز و محترمی که تاکنون آمادگی خود را جهت همکاری با کمیته های برگزاری مسابقات فوتسال کشوری آبشار عاطفه ها (که در تاریخ ۲۸مرداد سال جاری لغایت اول شهریور ماه به میزبانی مرکز آبشار عاطفه های شهر وزوان و روستای ازان برگزار میگردد) اعلام داشته اند، بار دیگر نقش و اهمیت این رخداد مهم ورزشی که با حضور تیم هایی از سراسر کشور در شهر وزوان_ازان برگزار می شود را متذکر میگردد و یادآوری می نماید‌‌‌؛ به لحاظ حضور قابل توجهی از جمعیت ورزشکار و میهمان از اقصا نقاط کشور طی روزهای مزبور و شرایط میزبانی که شما مردم شریف عهده دار آن هستید، ضرورت های موجود اقتضا دارد تا با حضور فعالانه و مشتاقانه، نقشی را در این میزبانی برعهده گرفته و رسالت فرهنگی و اجتماعی خود را به نحو شایسته ایفا نمایید.
ما شرکت وحضور شما همشهریان عزیز بویژه جوانان عزیز ساکن و غیرساکن شهر وزوان را یک ضرورت و امری مهم تلقی نموده و آن را میدانی برای بروز و ظهور داشته های فرهنگی،اجتماعی، اخلاقی و ورزشی خود می دانیم.
واگذاری انجام کارها به دیگران با عنایت به گستردگی حجم آنها و نیز کمبود امکانات امری پسندیده نیست. همه افرادی که تا کنون مسوولیت را پذیرا شده اند بر حسب وظیفه ملی، اخلاقی و عرق خدمتگزاری و بی هیچ چشمداشتی بوده ورضایت خداوند را ملاک عمل خود قرار داده اند. حال که این میدان وزمینه خدمت به شهر و دیار خود را یافته ایم و شرایط به گونه ایست که حضور ما دراین عرصه امری ضروری و تاثیرگذار است پس نباید تردید به خود راه دهیم و باید از این فرصت استفاده کرده، دین خود را به زادبوم خود ادا نماییم.
باسپاس مجدد، مسوول کمیته روابط عمومی و تبلیغات حسین صمیع.

 

۱ امتیاز بدید!

بازدیدها: ۳۶

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.