حضور جناب آقای مهندس بصیری، فرماندار محترم شهرستان، در نماز جمعه ی ۹۷/۵/۱۹ ۱۳وزوان

حضور جناب آقای مهندس بصیری، فرماندار محترم شهرستان، در نماز جمعه ی  ۹۷/۵/۱۹ ۱۳وزوان و پیام فرماندار شهرستان به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار

 

به اطلاع همشهریان عزیز می رساند،

✅ جناب آقای مهندس بصیری، فرماندار محترم شهرستان، در نماز جمعه ی  ۹۷/۵/۱۹ ۱۳وزوان حضور و به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.
💠 عزیزانی که مایل به دیدار با ایشان و بیان مشکلات می باشند، می توانند در نماز شکوهمند و وحدت آفرین جمعه وزوان حضور به هم رسانند.

ستاد برگزاری نماز جمعه و مراسم وزوان

 

پیام فرماندار شهرستان به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار

 

 بسم الله الرحمن الرحیم
ن . والقلم و ما یسطرون

۱۷ مرداد روز شهادت خبرنگار شهید صارمی بهانه ای است ، برای پاسداشت و قدردانی از تلاشها و مجاهدتهای بی‌دریغ خبرنگاران و روزنامه‌نگاران بیدار و آزاداندیشی که زبان گویا و چشم بیدار جامعه‌اند. اندیشه سازان آگاهی که در جهت تعالی افکار عمومی، روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه تلاش می کنند. روز خبرنگار، روز پاسداشت تلاش های مجاهدانه خبرنگاران آزاده ای است که برای آگاهی بخشی به جامعه، از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند. این تلاشگران خبر و اطلاع رسانی که دل در گرو دستاوردهای بزرگ نظام و حفظ ارزشها  دارند، نماد بارزی از تخصص ،تعهد و صداقتند که با تمام توان وتلاش خود در راه روشنگری و آگاهی بخشی به آحاد جامعه پا نهاده و با بصیرت و بیان حقائق و پرهیز از منهیات دینی و اخلاقی، بخشی از آرمانهای انقلاب اسلامی را درعرصه اطلاع رسانی را به نحوه مطلوب تحقق می بخشند.

 بی شک اطلاع رسانی مطلوب از سیر انعکاس فعالیت های انجام شده در عرصه های مختلف در سایه تعامل و همکاری دو سویه و متقابل اصحاب رسانه و خبر از یک طرف و مدیران و مسوولین از طرفی دیگر، سبب ایجاد شور و نشاط و شادابی و بالا بردن میزان رضایت مندی مردم نسبت به تلاشهای خدمتگزاران خود و تداوم حضور آنها در دفاع از نظام اسلامی میگردد. اینجانب ضمن گرامیداشت ۱۷مرداد روز خبرنگار این روز را  به همه تلاشگران عرصه خبر و اطلاع‌رسانی، تبریک عرض نموده برای خبرنگاران متعهد و کوشای ایران اسلامی، سلامت قلم و توفیق روزافزون را از درگاه ایزد منان خواستارم.

 

۰ لایک کنید!

بازدیدها: ۵۴

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.