وزوان و میمه بعد از ۴۰ سال نماز جمعه مستقل برگزار می کنند!!

اصفهان – رئیس دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در اصفهان گفت: با استقلال نماز جمعه میمه، امام جمعه این شهر دوشنبه هفته جاری معرفی می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، مراسم معارفه امام جمعه میمه روز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه جاری برگزار می شود.

رئیس دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در اصفهان به درخواست و مطالبات مردم شهید پرور و ولایتمدار میمه اشاره و اظهار کرد: حجت الاسلام و المسلمین علی اکبری، رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه سراسر کشور موافقت خود را با درخواست مردم مبنی بر نماز جمعه مستقل اعلام کرد.

حجت الاسلام صالحیان در ادامه ضمن تشکر از فرماندار، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، بخشدار، شهردار و رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر میمه اعلام کرد که مراسم معارفه روز دوشنبه با تشکیل شورای اداری در بخشداری میمه و سپس زیارت گلزار مطهر شهدا و حضور در نماز جماعت مغرب و عشا در مسجد جامع میمه برگزار می شود.

شهر میمه پس از انقلاب اسلامی در سال ۵۷ دارای نماز جمعه مستقل شد اما پس از پنج سال تاکنون به صورت یک هفته در میان با شهر «وزوان» به صورت مشترک نماز برگزار می شد که از این هفته به صورت مستقل در مسجد جامع شهر میمه برپا می شود.

۳ امتیاز بدید!

بازدید: ۲۴۸

مطالب مرتبط

۱۰ دیدگاه‌

 1. ناشناس گفت:

  خدا راشکرت

 2. روح الامین گفت:

  نماز جمعه را که از دست دادیم بخشداری را از دست ندهیم

 3. همشهری شما گفت:

  سلام با آرزوی قبولی طاعات و عبادات
  واقعا برای اهل منطقه متاسفم که عده ای به جای اتحاد ، افتراق را برگزیدند و آن هم از مسیر فرائض دینی خداوند عاقبت همه ما ختم به خیر کند و به ما لطفی کند چنان فکر کنیم و رفتار کنیم که فردای قیامت برای اعمال مان پاسخی شرعی و …. داشته باشیم . خداحافظ دنیا نگهدار میخواهم پیاده شوم……………

 4. ناشناس گفت:

  آقای روح الامین نگران نباش که بخشداری و…. را از دست بدهیم توسعه قوی اراده مستحکم میخواهد که بتوان با درایت و هوشمندی زیرساختها را درست کرد از اعم از زیرساختهای اعتقادی ، اقتصادی و ….. بگذار بگذرد

 5. جواد گفت:

  روح الامین جان سلام
  منطقه به خاطر خود کامگی عده قلیلی در حال از دست دادن همه چیز خود به خصوص سرمایه عظیم انسانی می باشد و طولی نمی کشد که خرابه ای بیش باقی نخواهد ماند و چه چیزی بهتر از این برای مسولان بی مسولیت حاکم بر منطقه!!!!!

 6. وزوانی گفت:

  بدانید وآگاه باشید مردم وزوان بجز خدای قادر متعال هیچ پشت ‌وپناهی ندارند از مرکز اصفهان گرفته تا این منطقه هیچ مسؤلی در موضوع نماز جمعه از مردم وزوان حمایت نکردند. هر مسؤلی غیر از این را ادعا کند منافق ودروغگوست تقاص این خیانت را در ماه رمضان از خدا بخواهید وبه فضل خدا امید وار باشید مکرو ومکرالله والله وخیر الماکرین

 7. همشهری گفت:

  جناب وزوانی : اگر خواسته ما به حق بود حتما از مسوولین مرکز استان تا غیره از ما حمایت می کردند.پس وقتی به حق نباشیم توقع حمایت هم نباید داشت.مگه ما از اول نماز جمعه داشتیم ؟

  مدیر محترم سایت: با جستجو در سایت های مختلف چنین تیتری را ندیدم!لطفا امانتداری را رعایت کنید و تیترها را تغییر ندید.اینطوری ما که همشهری هستیم هم اعتمادمون از شما صلب میشه.تیتری نزنید که ما خوشمون بیاد اینطوری احساس میکنیم گوشامون مخملیه

  • با سلام
   وقتی جناب عالی از هویت و شهر خود به خاطر درج مطلب کذب و دروغ به همین سادگی کوچ می کنید ،وقتی مثل روز روشن دروغ می گویید ، خود را جا می زنیدو حقیقت به این روشنی را کتمان می کنید ،باید به حال واقعیتها گریست . یادتان رفته که اولین نماز جمعه منطقه در وزوان برگزار گردید؟ ! !
   دروغ گفتن گناهی بزرگ و نابخشودنی می باشد به خصوص در ماه مبارک رمضان.
   طاعات شما قبول باشد همشهری عزیز.

 8. شهروند وزوانی گفت:

  با سلام
  مستقل شدن امام جمعه دو شهر وزوان و میمه از اول درخواست مردم شهر وزوان بود .شورای قبل هم در جهت جدا شدن امام جمعه شهر های وزوان و میمه درخواست داده اند .مقصر برادر خودمان هستیم .عده ای وزوانی ساکن تهران و اصفهان این بلاها را سر وزوان می آورند .از ماست که بر ماست .

 9. وزوانی گفت:

  بله استقلال نمازجمعه وزوان درخواست خودمون بود خدا را شکر انجام شد متاسفم که شما استقلال نماز جمعه در وزوان را بلا مینامید این لطف خداست تا ما کمی خود را باور کنیم وکارهای دیگر شهر وحق وحقوق از دست رفته چندین ساله را باز ستانیم ضمنا نماز جمعه رحمت است بلا نیست تلنگری بخود بزنید وزوانی هر جا باشد دوستدار وزوان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.