تقدیر و تشکر از آقای شفیعی شهردار محترم شهر وزوان

تقدیر و تشکر از آقای شفیعی شهردار محترم شهر وزوان

آغاز سال نو و شکوفایی طبیعت بهاری بهانه ای است برای عرض تبریک خدمت تمام همشهریان عزیز و دوست داشتنی  و شهردار محترم شهر وزوان جناب آقای شفیعی که از زمان تصدی در این پست با همراهی شورای محترم شهر گامهای اساسی در جهت پیشرفت و اعتلای این شهر تاریخی و شهید پرور برداشته اند و در ادامه برای همه آنهایی که با تلاش بی وقفه و شبانه روزی خود(از مسولین آبشار عاطفه های وزوان ،خیرین محترم و…………) می کوشند تا شاهد رشد و شکوفایی در عرصه های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی باشیم،آرزوی موفقیت می نماییم.

صبح وزوان در راستای رسالت دیرینه خود در سال جاری نیز همچون سنوات گذشته  مفتخر به انعکاس رویدادها ،اخبار ، نظریات و تلاشهای بی وقفه عمرانی ، اقتصادی ،اجتماعی و فرهنگی عزیزانی خواهد بود که قلب شان برای شهر عزیز وزوان در اقصی نقاط این کره خاکی می طپد.

ای وزوان عزیز و دوست داشتنی ؛ علی رغم ناملایمات و به کوری چشم دشمنان قسم خورده ات،سرافراز و پر افتخار هستی و هستی ات نشان از بیداری و هوشیاری مردم غیور و غیرتمند در قلب فلات مرکزی ایران است.

۲ امتیاز بدید!

بازدیدها: ۱۱۷

مطالب مرتبط

۲ دیدگاه‌

  1. حاج حسین خیرمند گفت:

    جناب اقای شفیعی شهردار محترم شهر وزوان ضمن تبریک سال نو جا دارد که از تلاش بی وقفه جناب عالی در جهت رشد و توسعه شهر وزوان تشکر نموده و از خداوند متعال برای جناب عالی ارزوی موفقیت دارم.

  2. با حال روزگار گفت:

    آقای حسین خانعلی عضو محترم شورای شهر فقط بلده لبخند زیباشو به نمایش بگذارد!! لطفا حرفی، حدیثی،سخنی و یا ابتکاری به خرج دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.