استقلال برای پیروزی نیامده بود!!؟

“محمد علی بخشنده””در روزی که یک صد هزار تماشاگر مشتاق آمده بود تا یک بازی زیبا و پر گل از استقلال ببیند و از چهره بازی کنان العین مشخص بود که چقدر نگران و مضطرب می باشند ،استقلال بازی ضعیفی را به نمایش گذاشت و به  لطف داوری فقط یک پنالتی بدست آورد و در نهایت بازی به تساوی کشیده شد تا العینی ها یک نفس راحت بکشند.

استقلال با روزهای اوج خود خیلی فاصله داشت،پاسهای اشتباه مکرر از طرف بازی کنان کلیدی ،بازی سنگین و کم رمق و به دور از سرعت،عدم جاگیری مناسب بازی کنان،روز بد سرور جبارف ،تعویض معنادار شفر در بین دو نیمه و……همه و همه دست به دست هم داد تا استقلال یک فرصت طلایی برای انتقام شکست سال گذشته  از العین را از دست بدهد.

در واقع اگر استقلال برای برد پا به میدان می گذاشت در همان ۱۵ دقیقه اول می توانست با ترس و وحشتی که در چهره بازی کنان العین مشهود بود ،کار را تمام کند ولی افسوس که استقلال برای پیروزی نیامده بود.

استقلال اگر چه دو امتیاز طلایی را در زمان طلایتراز دست داد ولی هنوز هم صدر نشین  و امیدوار به صعود بعنوان تیم اول گروه می باشد ولی نکته ای  ذهنم  را شدید مشغول کرده که درحال حاضر گفتن آن ممکن است درد سر ساز باشد که انشاالله در آینده به آن خواهم پرداخت.

بازدید: ۹۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.