لیگ قهرمانان آسیا؛ شکست سنگین ذوب‌آهن در گام اول | تراکتورسازی هم باخت

لیگ قهرمانان آسیا؛ شکست سنگین ذوب‌آهن در گام اول | تراکتورسازی هم باخت

ذوب‌آهن اصفهان در نخستین بازی خود از لیگ قهرمانان آسیا بازی یک بر صفر برده مقابل الدحیل قطر را با شکست ۳ بر یک تعویض کرد.

ذوب‌آهن اصفهان دوشنبه ۲۳ بهمن نخستین بازی خود در لیگ قهرمان آسیا را مقابل الدحیل قطر انجام داد. الدحیل نام جدید تیم لخویا قطر و از جمله تیم‌های مطرح این کشور است.

شاگردان قلعه‌نویی از همان نیمه اول تحت تاثیر بازی روان حریف قطری قرار داشتند اما توانستند با گل دقیقه ۱۳ سوارز از حریف جلو بیافتند.

بعد از این گل اگرچه ذوبی‌ها بد ظاهر نشدند اما بازیکنان الدحیل اراده خود را به تیم اصفهانی تحمیل کردند و بارها خطرناک ظاهر شدند.

نیمه دوم نیز با همین منوال دنبال شد اما فشار پرتکرار قطری‌ها سرانجام سد دفاعی ذوب‌‌آهن را شکست و از دقیقه ۷۴ و طی ده دقیقه سه بار شاهد فروریختن دروازه خود بودند.

بدین ترتیب نخستین بازی ذوب‌آهن و تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان با شکست سنگین همراه شد.

  • شکست تراکتورسازی در گام نخست

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز نیز که به عنوان میزبان در عمان میهمان الاهلی بود با یک گل مقابل این تیم شکست خورد تا اولین شکست ساغلام رقم بخورد.

این دیدار در نیمه اول با تساوی بدون گل پایان یافت ولی در نیمه دوم شاگردان ساغلام روی یک ضربه ایستگاهی غافلگیر شدند تا در روزی که تراکتورسازی از حمایت هوادارانش محروم شده بود، اولین شکست ساغلام پس از حضور در فوتبال ایران رقم بخورد و رقابت‌های آسیایی برای دومین نماینده ایران نیز مانند ذوب آهن با شکست آغاز شود.

بازدید: ۲

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.