وداع امام جمعه سابق با اهالی وزوان و میمه

حدود چهار سال پیش حجت الاسلام والمسلمین یداله زمانی با حکم امام جمعه وزوان و میمه روانه منطقه ای شدند که در آرامش و سکوت به سر می برد.در بدو ورود ایشان به علت عدم آشنایی با مسایل حاکم بر منطقه حرکات و رفتارهایی صورت گرفت که اگر هوشیاری مردم نبود ………..و در ادامه برای شهر وزوان آن طور که انتظار می رفت گام موثری برداشته نشد و توقعات اولیه مردم نیز برآورده نگردید،و در پاره ای از موارد با رفتار های جانبدارانه و کاربرد اصطلاحات جعلی (امام جمعه بخش) مردم وزوان را مکدر  و نگران نیز نمودند تا اینکه این مدت طی شد.

صبح وزوان علیرغم وجود ناملایمات پیش گفته و انتظار بیش از این از امام جمعه محترم سابق ، بر خود واجب می داند که ضمن تشکر از زحمات آن جناب در بر پایی نماز عبادی سیاسی جمعه در شهر وزوان و ارشاد نمازگزاران محترم ،برای ایشان آرزوی سلامتی ، تندرستی  و رعایت مساوات و برابری برای نماز گزاران آن منطقه را دارد.

 

_============================================================================================================================_____________________________________________=======================================================================================

متن وداع ایشان بدین شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم
رَبِّ أَدْخِلْنِی مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِی مُخْرَجَ صِدْقٍ
توفیق حضور درسنگرنماز جمعه وخدمت به اهالی محترم بخش میمه بویژه مردم شریف دو شهر میمه و وزوان موهبتی بود که نزدیک به چهارسال تداوم پیدا کرد.
البته قصور وتقصیرهایی داشته ام که از خداوند متعال و مردم شریف عذر  می خواهم.ازهمکاری روسای محترم وپرسنل ادارات بخش و شهرستان شاهین شهر و میمه و همراهی خواهران و برادران ستادهای نماز جمعه میمه ووزوان ، روحانیت معظم ، بخشدار، شهرداران ، دهیار، شوراهای شهر و روستا و هیات امنای مساجد و تکایا تقدیر و تشکر می نمایم .

والسلام

زمانی گندمانی آذرماه۱۳۹۶

منبع:صبح میمه

۴ امتیاز بدید!

بازدیدها: ۱۵۰

مطالب مرتبط

۲ دیدگاه‌

  1. نماز خوان گفت:

    هر آمدنی رفتنی هم دارد،ای کاش انسانها همان روز اول که می آیند بدانند که روزی هم باید بروند و به خاطر لحظه ای ماندن همه هویت خود را از دست ندهند.امام جمعه پست خیلی مهمی است و هر کسی قادر نیست خود را در این پست ببیند و وا ندهد.رعایت مساوات ، عدالت و مهر ورزی از خصیصه های امام جمعه می باشد آنهم نه کم بلکه بسیار،بله بسیار

  2. کامبیز گفت:

    حق الناس از نظر اسلام با عدالت و حکمت الهی رابطه ای تنگاه تنگ دارد و دارای گستره وسیعی می‌باشد. به عبارتی حق الناس در همه ابواب فقه وجود دارد و می‌توان گفت که بابی از ابواب فقه اسلامی نیست، مگر اینکه مسایل فراوانی در زمینه حق الناس وجود دارد.
    صاحب حق مردم اند ، رعایت و نادیده گرفتن آن ارتباط مستقیمی با بحث عدالت خداوند دارد. خداوندی که یکی از صفاتش عادل بودن است و دینی که یکی از اصولش عدل است چگونه ممکن است حقوق انسانها برایش کم اهمیت باشد. در دین اسلام حق انسانها از جهتی شاید از حق خداوند نیز مهمتر لحاظ شود بطوری که خداوند ممکن است در روز قیامت از حق خود بگذرد اما هیچ گاه از حق انسانهای دیگر نخواهد گذشت. البته باید توجه داشت که حق الناس حق الله هم هست، زیرا هیچ کس جز خدا اصالتا و ذاتا حقی ندارد و حقوق مردم از جانب خدا تعیین شده و تضییع آن مخالفت با حکم و حق الهی تعیین شده در حق دیگران است.به هر حال در این چند سال به نظر حق مردم وزوان اداء نگردید، چرا که امام جمعه دوشهر وزوان ودر فضای گسترده که دیدگاهشخصی شان با فشار عده ای امام جمعه بخش را کرار فریا د می زد حقوق بخش هم ادا نگردید خداوند حقوق بندگانش را مقدم بر حقوق خود قرار داده و کسی که حقوق بندگانش را رعایت کند حقوق الهی را نیز رعایت خواهد کرد بنلبراین امام جمعه سابق وزوان ومیمه نتوانست بدلایل واهی وتصرف نامشروع امام جمعه وزوان ومیمه را با اسم جعلی دیگری بکار برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.