اطلاعیه. شماره دو شورای اسلامی شهر وزوان.

اطلاعیه. شماره دو شورای اسلامی شهر وزوان.

photo_2017-09-01_19-41-40

حسین سمیع سخنگوی شورای اسلامی وزوان

با سلام واحترام.همانگونه که شما همشهریان عزیز ساکن وغیر ساکن اطلاع دارید،براساس نقشه وطراحی ای که در مورد حمام منتسب به ابوتراب ویا حمام تاریخی وزوان واقع در پارک شاهد ،انجام شده است،کار احیای آن با کاربری جدید که متناسب با فعالیتهای میراثی وگردشگری باشد،مستلزم صرف هزینه ای گزاف خواهد بود که از محل پرداخت بودجه شهرداری وزوان ،صرفا امکان پذیر نخواهد بود.بنابراین از کلیه ی افرادی که دل در گرو عمران وآبادانی شهروزوان داشته وبرای پروژه های فرهنگی وتاریخی ارزش واهمیتی قائل هستند،تقاضا می شود تا با مراجعه به شهرداری وزوان ویا تماس تلفنی،ضمن ارائه راه کارهایی که در باب چگونگی تکمیل این پروژه ارائه مینمایند،از میزان مشارکت ویا کمکهای مالی که احتمالا قادر ومایل به پرداخت آن هستند،شهرداری وزوان را در ابن امر مهم یاری وحمایت نمایند.بی تردید چنانچه عزم واراده گروهی ویا عمومی در باب احبای این پروژه فرهنگی وتاریخی وجود نداشته باشد،کار بازسازی با مشکل جدی مواجه خواهد شد.امیدمندیم با عنایت به روح تعاون وهمکاری که در وزوانی های دلسوز وعلاقه مند به پیشرفت وآبادانی  شهر وجود دارد ،شهرداری وشورای اسلامی شهر وزوان را در ابن امر خطیر یاری فرمایید.شورای اسلامی شهر وزوان.

 

۲ امتیاز بدید!

بازدیدها: ۳۳۶

مطالب مرتبط

۳۶ دیدگاه‌

 1. دلسوز گفت:

  با تشکر از اطلاع رسانی شورای شهر باید به اطلاع برسانیم مشکلات شهر وزوان مال امروز ودیروز نیست بی برنامگی افراد برنامه ریز از شهرداری گرفته تا شورا از هیات مذهبی گرفته و………..این همه هزینه در مراسم شب هفت امام گرفته تا …….جرا اگر شهر صاحب ومدیرانی با تچربه و کاردان داشته باشد این حال و روز شهر نباید باشد هر روز شاهد کوچ خانواده ها به شهرهای دیگر می باشیم فقط در مراسم خاص می ایند و می روند تا اوضاع بد تر نشده بیاید و دست به دست یکد یگر دهیم برای حل مشکلات

 2. همشهری گفت:

  سلام از شورای محترم استدعا دارم توضیح فرمایند که آیا شروع پروژه احیاء حمام توسط شورای دوره چهارم آنهم در اواخر دوره چه بوده است آیا پیش بینی منابع و مصارف شده بوده یا خیر و آیا این طرح را با چه منطقی شروع نمودند . آیا شروع این طرح در ماه پایانی دارای چه پیامی است چرا در دوران چهار سال گذشته هیچ اقدامی نکردند و اگر اقدامی نموده اند چه بوده این نوع عمکردها بایستی روشن شود لطفا توضیح شفاف ارائه فرمائید

 3. دلسوز گفت:

  اقای همشهری دنبال چه می گردی حداقل دوره چهارم این گنجینه که میراثی از گذشتگان می باشد وشهرداری در دل خاک پنهان کرده بود نهانسازد وحداقل شروع به بازسازی ان کرد . شورای شهر که عملا ۶ ماه پیش وارد شد ومانع ادامه فعالیتهای شورای قبل شد به دلایل مختلف . بهتر است مبلغ ۴۰ میلیونی که برای وکیل ( ادامه کار قنات)گذاشتن فعلا هزینه شود وکار ادامه پیدا کند چون شنیده شد که شورای جدید مانع ادامه پیگیری وکیل هم شده ایا این مبلغ گزاف نیست بعد از یکسال مانع شدن ایا ماشین الات سنگین اعم ازدو دستگاه لودر، وکمپرسی وبیل بلا تکلیف در شهرداری هزینه گزاف نیست وووو

 4. محمد گفت:

  بهتر است کانیو گذاری در کوچه ها که می بایست اسفالت ترانشه های مربوطه به ان مناقصه گذاشته شود مزایده گذاشته میشود صرف هزینه حمامها شود.

 5. شهروند گفت:

  با سلام خدمت اعضای محترم شهر وزوان
  ضمن عرض خسته نباشید به اعضای محترم شورا درخصوص تمام کارهای انجام نداده و همچنین ممانعت و جلوگیری از بعضی کارهای در حال انجام و همچنین تعطیل کردن پاره ای از کارها (کار احیاء حمامهای دوقلو ) به استحضار می رساند . همانگونه شورای محترم با عزمی پولادین و جدی و اراده قوی و منسجم و گروهی جلو خاسته مردم شریف ایستادگی فرمودید و کار احیا را تعطیل نمودید . می توانید با همان عزم و اراده قوی و گروهی همت نمایید و عملیات احیاء به روال سابق خود برگردانید. متشکر می شویم اگر کاری انجام نمی دهید حداقل مانع پیشرفت کارها نشوید .

 6. شهروند گفت:

  شورای فعلی با رقیب هراسی وعده‌هایی به مردم داد که باید به آن‌ها عمل کند.
  از جمله توسعه شهر وگردشگری،ادامه پروژههای نیمه کاره تعیین تکلیف سالن چند منظوره وبه ا تمام رساندن کمپینگ گردشگری (ورودی شهر) ،خصوصا تکمیل حمامها …ونشستن در مغازه و ودر پارک وسخنگویی کردن درشاهین شهرکاری پیش نمی برد باید ۲۴ ساعت شبانه روز برای وزوان شورا بتازد.

 7. مهرداد گفت:

  متاسفانه یکی از مشکلات اعضای شورای قبلی و برخی شورای های قبلی و اصولا در کشور ما عدم استفاده از مشورت متخصصان در هر کاری است . ۴ الی ۵ نفری تصمیم میگیریم و بدون مطالعه و استفاده از نظر کارشناسان خبره یک دفعه اقدام میکنیم. من نمی دانم شهرداری و شورای های ماقبل به چه دلیلی اقدام به تخریب آن اثار تاریخی کردند و شورا و شهرداری قبلی از کدام محل وبا چه برنامه و بودجه ای یکباره اقدام به بازسازی کرد . ایا ساخت ساختمان جدید وجاهت تاریخی دارد ؟ حتی اگر دارد چه بودجه ای و از کدام محل برای اون در نظر گرفته شده ؟ براستی آیا این نقش مربوط به میراث فرهنگی است پس چرا از بودجه شهرداری برای آن هزینه شده ؟ اگر برنامه داشته و اعتبار گرفته شده چرا اینطور معطل مانده ؟ همه نشان از تصمیمات خلق الساعه دارد . آخرین تصمیم شاهکار قبلی هم انتقال غسالخانه به وسط قبرستان است .اخر یکی نیست بگوید کمی بفکر جوانان باشید و همین غسالخانه محلش مناسب است . بیاید بودجه ای که میخواهید برای این کار حیف و میل کنید برای اشتغال جوانان و ایجاد درآمد پایدار برای شهر هزینه کنید. حتی اگر خیرین هم پول ساخت آن را پرداخت کنندبدلیل وجود غسالخانه فعلی اسراف است و خدا را خوش نمی آید . امیدوارم شورای فعلی این تصمیم پوچ و غیر کارشناسی را وتو کند و اجرایی نکندو پول آن صرف امورات ضروری تر شود.

 8. شهروند گفت:

  برادر عزیز

 9. شهروند گفت:

  اعضای محترم شهر و سخنگوی محترم
  جهت احیا حمامها قبلا سخن از نیاز میلیاردی میزدید و اکنون سخن از بودجه گزاف (معنی گزاف یعنی چه) چرا کلی گویی میکنید .قبلا بودجه برآوردی را خدمت شما عرض کردم .والله با چند میلیون هم می شود به این کار سروسامان داد. شفاف به مردم بگویید این کار را نمی خواهید انجام دهید.چرا بهانه پشت بهانه اصلا اعتقاد به این کار ندارید .

  • علی گفت:

   شما دستتون تو کار بنایی نیست . شما بخواهید یک سرویس بهداشتی هم تو خونتون بزنید بالای ۵ میلیون باید هزینه کنی . هزینه ساختمان و تجهیز اون رو حساب نکردی که می گویی با چند میلیون میشه. امثال این تفکر ها و بی برنامگی هاست که هزاران پروژه نیمه کاره تو کشور داره خاک می خوره.اصولا یا نباید کاری را شروع کرد یا اگر شروع کردی باید با برنامه و طبق زمان بندی تمامش کنی . اصل برنامه ریزی و بودجه برای همینه . شورای قبلی اومده بدون اینکه از دولت بودجه برای اینکار بگیره از بودجه اداره شهر مثل نظافت و نگهداری – ترمیمی اسفالت معابر – فضای سبز -و سایر کارها کم کرده و برای اینکار هزینه کرده این یعنی خیلی از کارهای اساسی خط خورده که نظر خودش رو اعمال کنه.

 10. صحرایی گفت:

  سلام جناب مهرداد عزیز
  مطمئن باشید در سیستم جامعه ما هر کاری انجام دهی مورد انتقاد قرار میگیری و هرچه جامعه کوچکتر باشد این مشکلات بیشتر نمود دارد ضمن اینکه مشورت برای شورا لازم است بهتر اینکه اجازه دهیم شورای منتخب حرکت کند بیشترین مطالب جنبه تخریب و عمدتا بازدارنده است به جای اینکه پیش برنده باشد .
  اگر بنده و جنابعالی هم عضو شورا باشیم مورد هجمه قرار میگیریم این ساختار فرهنگی جامعه ماست و از ماست که بر ماست

 11. صدای آشنا گفت:

  ما چند تا مشکل اساسی داریم که باید رفع گردد و این مشکلات در سطح کلی جامعه ما وجود دارد و آن اینکه:
  ۱_قبل رسیدن به یک پست قول هایی به مردم می دهیم که یا شدنی نیست و یا اینکه توان انجام آن را نداریم و این مختص وزوان و شهرستان و استان نیست بلکه در سطح کشور خود را نشان داده است.
  ۲_اصولا برنامه محور نیستیم و به قولی اعتقادی به طرح های هادی و جامع شهری نداریم و هرانچه را که خود می پسندیم قبول داریم و اندر خم یک کوچه در حرکتیم.
  ۳_اعتقادی به اصلاحات نداریم و همه چیز را یا از بیخ و بن قبول نداریم و یا آنچنان در آن محو می گردیم که راه برگشت و یا اصلاحی برای خود باقی نمی گذاریم.
  ۴_تک صدایی را بیشتر از کار گروهی و جمعی می پسندیم و به همین خاطر است که در کار های گروهی کمتر به نتیجه دلخواه می رسیم.
  تا این موارد را حل و فصل نکنیم و چاره ای برای آن نیندیشیم همین وضع تنها راه ادامه کار می باشد و……………

 12. دل در گرو عمران وآبادانی شهروزوان گفت:

  مهرداد عزیز درست میگه حالا چه ضرورتی داره غسالخانه جابجا شود و هزینه گزاف شود بیاید این حمامها که در وسط شهر است ادامه دهید لااقل زنده ها ببینند ، مرده ها می پذیرند همان غسالخانه را واقعا عجبا

 13. وزوانی گفت:

  وای از ما که چقدر اورد ناشتا میدیم

 14. رضامصنوعی گفت:

  غریب به مبلغ هفتادمیلیون،جناب صمیع،مصوبه شورای محترم بوده،خواهشا،ان مصوبه راملغی نکنید وهزینه کنید.باسپاس

 15. شهروند گفت:

  خدمت برادر صحرای داماد محترم آقای بیابانی عضو محترم شورای
  از اینکه از پدر زنتان دفاع می کنید خوب ولیکن شما به جای شورای و جوابیه شورای سخن می گویید . ویک تنه از شوری دفاع و دیگران را آدمهای بی فرهنک و یاوه سرا و ساکن شهر مجاور و …..از این قبیل الفاظ خطاب می کنید . اجازه بدهید خوی اعضای محترم و سخنگوی آن جواب بدهند.

 16. شهر وند وزوانی گفت:

  لحن اطلاع رسانی و جملاتی را که ادا می‌ شود طنزگونه و بعضاً موجب خنده وتاسف می باشد.اگر بخواهیم درفاصله ۸۰ کیلومتری بشینیم ( شاهین شهر) وبگوییم «،کار احیای آن با کاربری جدید که متناسب با فعالیتهای میراثی وگردشگری باشد،مستلزم صرف هزینه ای گزاف خواهد بود» ظلم به شور و شعور مردم است، برادر عزیز همانطور که قبلا یکی از شهروندان عزیزفرمود، کفش اهنین باید پوشید شما چند مرتبه به تهران سازمان میراث فرهنگی وگردشگری رفته اید ، وجند بار مکاتبه کرده اید وبه نتیجه نرسیدید ؟ مانع شدن کار آسانیست ، هنر در پیگیری وبه ثمر رساندن است زیر سوال بردن تکمیل حمامها و مانع شدن واشکال تراشی توهین به شور و شعور مردم است !!!!

 17. آدم بسیار فضول گفت:

  سلام بهتر است درمانگاه ساخته شود که انسانهای زنده دیرتر به غسالخانه روند یا بهتر است سالم باشند تا بتوانند حمامها ی قدیمی را ببینند

 18. حسن روستا گفت:

  چشمم آب نمیخوره با این محیط واین اختلافات وزوان پیشرفت کنه چیزی که دیگران خیلی دنبالشن همین اختلافاته جناب بخشنده عزیز به نظرم لازم باشه رو تغییر دیدگاهها وغیره به لحاظ آموزشی کار کنید

  • علی گفت:

   با سلام
   نگران دیدگاه ها نباشید اجازه دهید این نوشتنی که شروع شده ادامه پیدا کنه،انشااله در آینده ،خود نویسندگان دست به اصلاحات خواهند زد.باز هم تکرار می کنم نگران نباشید ،مردم فهیمی داریم ،باید به آنها اجازه داد حرف خود را بزنند و هر کجای آن ایرادی داشت خودشان اصلاح خواهند کرد.اولین گام وحدت از انتقاد و حتی دعوا شروع می شود،چنانچه بهترین دوستی ها از بحث و مجادله آغاز شده است.

  • شهروند گفت:

   برادر عزیز جاجی آقا روستا باسلام
   انتقاد سازنده باید باشد اختلاف دیدگاه باعث پیشرفت کارها می شود بله ما باید آموزش ببینیم ولی آموزش انتقاد پذیری بها دادن به نظر دیگران نه اینکه انگ بی فرهنگ بودن ،آشفته ،ساکن شهر مجاور و ازاین حرفهای نخ نما دیگران را از دور خارج کنیم .بله آموزش به افرادی که تحمل نقد دیگران راندارند و انحصارگر هستند امری پسندیده است .برادر روستا از شما که رده بلای مدیریتی را طی کردید انتظار بیشتری داشتیم .حرفهای شما قبل از انتخابات با حالا تفاوت محسوسی را نشان می دهد. مردم عزیز دیدگاههای شان بیان می کنند .این اختلاف نیست . این الله به نفع شورا و شهر است .

 19. کامبیز گفت:

  در حدیثی از حضرت علی علیه السلام آمده است:
  «من کرم المرء بکائه علی ما معنی من زمانه و حنینه الی او طایفه «از نشانه های ارزش و شخصیت انسان آن است که نسبت به عمر از دست رفته (که در آن کوتاهی کرده است) اشک بریزد و نسبت به وطنش علاقه مند باشد.»اساساً انسان، رابطه مادی و معنوی فراوانی با زادگاه خود دارد و همین پیوند عاطفی، باعث علاقه به ابادانی شهر وزادگاهش می شود.بنابراین از شورا انتظار می رود بامصوبات خود به رشد وابادانی شهرمان بیاندیشد، تکمیل وساخت حمامهای قدیمی فرصت مناسبی است برای پیگیری وتامین وتخصیص اعتبار از سازمانهای مربوطه جهت تکمیل این پروژه مهم وبلاتکلیف گذاشتن ومانع شدن به قول عزیزان آسیب جدی برای ابادانی شهر است

 20. صدای آشنا گفت:

  آدم حسابی و منطقی چند بار باید از یک سوراخ گزیده شود؟مگر قرار نبود اینبار مردم وزوان شورایی را انتخاب نمایند که ساکن باشند؟مگر قرار نبود شهرداری انتخاب گردد که ساکن باشد؟پس چی شد؟شورای که ساکن نیست و تریبونش ۷۵ کیلومتر با وزوان فاصله دارد و شهردار هم که ساکن نیست و من نمی دانم چند کیلومتر فاصله دارد؟پس چی شد همه کشگ بود؟

 21. شهروند گفت:

  چشمم که به چهره منور و خسته و بی حال و بی تحرک و اعضای محترم شورا می خورد ناخودآگاه خوابم می گیرد .خدایش و پیغمبری کدامیک از این برادران عزیز به درد شوری می خورند اصلا اینکاره نیستند .از ماست که بر ماست
  _______—————-
  با سلام
  اینطور هم که می فرمایید نیست ،چه می خواهید ،بخواهید تا پاسخ دهند.اگر چه می توانستیم افراد شایسته تری انتخاب کنیم ولی به دلیل قبیله گرایی چاره ای نداریم،

 22. وزوانی دور از وطن گفت:

  جناب اقای ولی ریاست محترم شورای شهر وزوان
  با سلام
  با توجه به چند دوره حضوردر شورای شهر حتما به این نتیجه رسیده اید که خواست مردم در اولویت می باشد،اگر چه تعلق خاطر زیادی به قنات وزوان دارید که آن هم به حق و جزء خواستهای مردمی می باشد که به حمد اله کار ها بر اساس روال خود به پیش می رود ولی تو را خدا فکری اساسی برای این حمامهای دوقلو بکنید تا مرکز شهر وزوان از این پلشتی به وجود آمده پاکسازی گردد.اگر بازسازی اشتباه بوده یا درست بوده این خواست مردم بوده لطفا به رای مردم احترام بگزارید و هرچه زودتر این قاعله را خاتمه دهید.ما روی جناب عالی و دیگر اعضای محترم شورای حساب ویژه ای باز کرده ایم.حتی اگر مجبور به گدایی هم شدید این پروژه را به سرانجام برسانید.

  • حسین گفت:

   والا از کسی نظر نخواستند . اگر نظر خواسته بودند ما جوانان وزوان اولویت رو تو ایجاد اشتغال می دانیم . درسته موزه هم خوبه ولی در صورتی که آدمی باقی بمونه تو شهر. با این سیل مهاجرت اگر شورا فکری برای افزایش جمعیت نکنه بایستی اون حمام ها رو به جوانان معتاد و بیکار بدهد که از بی تدبیری و بیکاری یا از وزوان گریخته اند یا از سر یاس معتاد شده اند . شهر پویا وفعال به مردم پویا نیاز داره اگر جمعیت باشه همه اینها درست میشه . باید کسی باشه که بخواهد برود از موزه بازدید کند . موزه رو برای کدوم جمعیت می سازید . تا بروید بسازید شهر تخلیه شده . کو کار کو درآمد . من که نه پولشو دارم نه وقتشو . اول بایستی دنبال یه لقمه نون باشم شکم زن وبچه رو سیر کنم موزه نیاز اساسی وزوان نیست . آدم خیر پیدا کنه در راه رضای خدا بسازه والا ما راضی نیستم اگه بخواهید کم شهر بزارید.

  • علی گفت:

   حسین سلام
   همه اینها را که گفتی کاملا منطقی و قابل قبوله فقط من دوتا مطلب می خوام بگیم یکی اینکه حتی اگر از مردم اجازه گرفته نباشند اوضاع و احوال بعد از کاوش نشان می داد که مردم خیلی خوشحالند آیا این خوشحالی نشانه رضایت نیست؟وانگهی گیرم که همه مخالف بودند و این کار انجام شد حالا یک دیوانه آمده سنگی را در چاهی انداخته و رفته آیا ما باید آن سنگ را در بیاریم یا ولش کنیم و منتظر دیوانه باشیم.دومین مطلب اینه که نه وزوان بلکه همه ایران نیاز به اشتغال داره،اشتغال هم هزینه زیادی داره و از عهده شهرداری بر نمی یاد پس منتظر شهرداری نباید نشست .در حال حاضر برای کارآفرینی و کارگاههای کوچک دولت وامهای خوبی داره می ده،باید چند نفر بیکار جمع بشن و طرحی را اراییه و از این وامها استفاده کنند.مگر میمه ای ها همین کار را نمی کنند.گلستان می زنند،به دنبال کارگاه یا کارخانه گلاب گیری می رن ،ما که کمتر از آنها نیستیم، می دونی مشکل ما چیه،ابتکار نداریم،باید از متخصصین استفاده بکنیم که در حال حاضر چه کاری با صرفه می باشد.ما فقط بلدیم کپی کنیم.همین فردا یه وزوانی بره یه کاری را شروع بکنه همه به آن سمت هجوم میاریم،این را تجریه ۶۰ سالم می گه.والا سودی که توی کار آزاده تو هیچ کار دولتی و اداری نیست.من خودم همه وزوانیها می دونند یک روز تو عمرم بیکار نبودم و همه نوع کاری هم انجام دادم منتهی نمی دونم چرا به یک باره کار آزاد را کنار گذاشتم و رفتم دنبال درس و کار دولتی،همین امروز هم اگر بیکار بشم وارد بازار آزاد می شم و کاری برای خودم دست و پا می کنم،خلاصه اینکه دستتون را بزارید روی زانوی خودتون و یا علی بگین نه از شورای شهر خیری به شما می رسه نه از شهرداری و نه از دولت،این فکر و خلاقیت شماست که آینده تان را خواهد ساخت،.۴

 23. وزوانی گفت:

  کاملا درست فرمودن شورا باید این را بداند که وزوان آزمایشگاه نیست که بخواهی امتحانی کاری انجام بدهی کارهای ما مورد قضاوت آیندگان است

 24. کامبیز گفت:

  پیشنهاد میکنم وزوانیهای علاقمند به شهر وزوان هزینه یکسال مسافرت خود را ایثار کنند وبه حساب مسجدالرضا واریز کنند تا هم سرویسهای بهداشتی مسجد آماده بشه هم محوطه جلو مسجد را آسفالت کنیم

 25. وزوانی گفت:

  پیشنهاد خوبی است بخاطر وزوان از مسافرت هم منصرف میشیم لطفا شماره حساب مسجد را اعلام کنید

 26. حسن روستا گفت:

  چشم شهروند عزیز ما که با اسم کامنت دادیم شما که به ما نصیحت کردید فکر کنید نقد کردیم واحترام ۰۰۰۰

 27. رضامصنوعی گفت:

  شورای دوره چهارم بنابه دلایلی،بسیارحاد،نتوانست پروژه رااواسط دوره شروع کنه،امادوماه به اخردوره،توسط کمسیون مربوطه درمیراث طرح تایید،وبلافاصله تنظیم قراردادانجام شد،مبلغی ازمیراث درحوزه گردشگردی هزینه،که باهماهنگی درساخت حمام اختصاص داده شد،ولی به علت عدم وجه کافی درمرحله اول،مبلغی حدود۷۰میلیون مصوب تاپروژه تازدن سقفهاوایزوگام پیش رود.حال شماشهروندان گرامی،باامدن شورای جدید،مجدداکاربه نظرخواهی وتشکیل جلسات هم اندیشی کشیده شده است،ادعای بنده براین است،که شورای دوره چهارم،عزمشان راجزم کرده بودندکه پروژه طبق پیش بینی های اولیه فازنخست ان به سرانجام برسد،حال چراشورای محترم ادامه طرح وقرادادباپیمانکارراملغی کرده،وبدنبال موارد،توجیهی جهت عدم پیشرفت این پروژه است،رابنده بعنوان حق شهروندی،خودمتوجه نمیشوم،وامیدوارم باعنایت خاص عزیزان براین پروژه،گامهای موفق وموثری برداشته شود.باسپاس

  • رضا گفت:

   آقای مصنوعی با سلام
   جناب عالی که در جریان کامل کار و پاسخگو می باشید لطفا وضعیت پروژه را به طور کامل تهیه و طی پستی در صبح وزوان نمایش دهید تا مردم مطلع گردند.
   با تشکر

 28. شهروند گفت:

  حاجی حسن عزیز همرزم دوران دفاع مقدس
  با سلام و عرض ارادت تو خود می دانی که چقدر شما را دوست دارم . ما درس پس می دهیم . شما استاد و الگوی ما بوده و هستید و خواهید بود .هیچی از ارادت من به شما کم نمی کند .ولیکن شهرمان است و هویتمان چه کنیم که کم کاری اعضا محترم شورا باعت می شود تا این انتقادها بیان شود . والله خیلی زود دیر می شود .

 29. حسن روستا گفت:

  عزیز برادرم حقیقتا خیلی زود دیر میشود امیدوارم با کمک فکری همه عزیزان به شورا وشهرداری بتوانیم در جهت توسعه شهر عزیزمان وزوان حرکت کنیم البته لازمه موفقیت در هرکاری اراده جمعی وحدت وپشتکار است وزوان امروز نیازمند یک حرکت جهادی وانقلابی همراه با ریسک است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.