سالروز شروع به کار صبح وزوان مبارک باد

سالروز شروع به کار صبح وزوان مبارک باد
“محمد علی بخشنده “”پانزدهم شهریور ماه ۱۳۹۳ مصادف با شروع به کار صبح وزوان در فضای مجازی می باشد،شروعی که با اما و اگر ها وتردید های فراوان و در نتیجه ی جرقه ای که در آسمان تابناک وزوان درخشید و با استواری تاکنون روشن بخش ایده و لحظه های بی پایانی است که با شکوفایی هم به آن افتخار می کنیم و هم به آن می بالیم ، افتخار از آن جهت که به یک خود باوری نسبی رسیده ایم و بالیدن به عظمت و شکوهی که در کنار هم کیشان خود به عینه لمس و بر باورمان می افزایدوانشااله با یاری دوستان،آشنایان و همشهریان عزیز،این راه پر مخاطره و طاقت فرسای تا مقصد تعیین شده ادامه یابد.
آری شهریور ۱۳۹۳ و اکنون شهریور ماه ۱۳۹۶ و گذشت سه سال دیگر از عمر گرانمایه که هرگز برگشتی نخواهد داشت و این چرخ گردون با تمام ناملایمات،دوستی ها،شادی ها،فریاد های عدالت خواهانه و عشق به زیستن می گردد و درسی نو می دهد.سه سال پر از مخاطره،بگو مگو های حق و ناحق،پلشتی های روزگار،سایه های بی سایبان،صدا های آشنا،بیزاری و نزدیکی،امید و ناامیدی،همه و همه حکایت از سرنوشتی دارد که ما را به پیش می برد همچون طوفانی سهمگین در این دشت و صحرای بیکران لایزار تا سرنوشتی دیگر ………………………….

۳ امتیاز بدید!

بازدیدها: ۸۵

مطالب مرتبط

۱۰ دیدگاه‌

 1. وزوانی دلسوز گفت:

  نابرده رنج کنج میسر نمیشود مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد جناب آقای بخشنده دوست وبرادر گرامی دستمریزاد الحق والنصاف پرچم وزوان را بلند نگه داشته ای ما به شما افتخار میکنیم وبا تمام توانمان از شما حمایت تا کور شود هر آن که نتواند دید وزوان ای شهره در جهان جاودان بمان جاودان بمان

 2. ناشناس گفت:

  برادر ارجمند با سلام و عرض ارادت. همت شما در ادامه مسیر این سایت ستودنی و قابل تقدیر است. خواهشمند است برای ارتباط با شما آدرس کانال تلگرام یا ایمیل مرحمت فرمایید

 3. رضامصنوعی گفت:

  جناب اقایان محمدعلی بخشنده وحسن اسدی باسلام‌.بسیارخرسندم درگرامیداشت سالروزافتتاح سایت وزین صبح وزوان باحضورمدیران اگاه،دلسوز،کارامد،قرارداریم.ازانجاکه بدون هیچ چشم داشت ومنتی،به این رسالت خطیررسانه ایی می پردازید،بنده بنوبه خودم مراتب تقدیروتشکرخودرامحضرشماعزیزان اعلام نموده ودرادامه برایتان ارزوی موفقیت وبهروزی راداریم‌.موفق ومویدباشید.(مصنوعی)

 4. عاشق صبح وزوان گفت:

  صبح وزوان مایه افتخار ما وزوانیها می باشد.با قدرت به کار خود ادامه دهید.سالروز تاسیس صبح وزوان را به آقای بخشنده،اسدی،فتاح ،مصنوعی و کلیه عزیزانی که در این سایت مردمی فعالیت می کنند از صمیم قلب تبریک و تهنیت عرض می نمایم و امیدوارم این سایت وزین هر روز از روزهای گذشته با معنی تر باشد.

 5. وحید از شهر تاریخی وزوان گفت:

  اینکه صبح وزوان موفق شده عزیزان وزوانی را دست به قلم نماید از شاهکار های این سایت می باشد .به یاد داریم که مدیر این سایت در روز های ابتدایی شکوه و گلایه فراوان از کم بودن کامنت ها و اظهار نظر ها داشت ولی امروز می بینیم که به حمد الله کاربران وزوانی در تمام موارد اظهار نظر و کامنت گذاری می کنند که جای خوشوقتی می باشد
  دستها را باید به کار گرفت
  افکاری نو باید ساخت
  صدای شیر حق را لبیک باید گفت
  درایت را به سوی اهداف باید برد
  علم را در کنار حلم باید آموخت
  ویرمان باشد اینجا وزوان است
  صدا های خفته در اعماقش بسی فراوان است
  ناله های بی پاسخ از شعورش لبریز است
  و ظلم های نا مردان را پاسخ باید داد
  با فریاد های عدالت خواهانه
  جور این نامردی ها را ……….

 6. مردم فهیم وزوان گفت:

  باسلام مدیریت محترم صبح وزین وزوان
  این روز میمون را به شما تبریک می گویم وامیدوارم درتمامی مراحل زندگی موفق وموید باشید

 7. محمد علی گفت:

  وزوان صدای آشنا ی صلح و دوستی ،تاریخ و تمدن و شکوه و عظمت می باشد.
  این سایت به نوعی بازگو کننده تارخ کهن وزوان و گردآورنده تاریخ برای آیندگان می باشد،پس بیاییم هرآنچه را که درخور وزوان می باشد در این سایت به رشته تحریر درآوریم و تاریخی نو بسازیم.
  بنده خواهشم از وزوانیها این است که هر آنچه از این سرزمین کهن می دانید بنویسید تا همانطور که ما در جستجوی آبا و اجدادی خود می باشیم و در جهت شناسایی آنها تلاش می کنیم،آینده گان به راحتی ما را بشناسند و به ما افتخار کنند.
  بنویسید،بنویسید و از نوشتن ترس و واهمه ای نداشته باشید،مهم نیست که غلط املایی داریم یا ادبی نمی توانیم بنویسیم،اگر چه این دو باشد بهتر است ولی در کل آینده گان از ما غلط املایی و ادبی نخواهند گرفت بلکه بابت نوشتن تاریخمان ،ما را تحسین و نکو خواهند داشت.
  پس یادمان باشد ،
  بنویسیم.بنویسیم و بنویسیم

 8. زینب جلالی گفت:

  صبح وزوان را بابت اطلاع رسانی که به مردم وزوان انجام می دهد،باید ستود،آمار نشان می دهد که کاربران این سایت علی رغم اینکه خیلی از وزوانی ها هنوز هم از آن بی اطلاع هستند،روز به روز در حال افزایش می باشد و ما به این سایت افتخار و تولدش را گرامی و شادباش می گوییم.جدا که راه اندازی این سایت فکر بکر و قابل ستودنی می باشد.
  مدیر محترم و همکاران دستمریزاد ،موفق و پایدار باشید

 9. دقیانوس گفت:

  با سلام و احترام
  سالروز طلیعه فعالیت فرهنگی سایت وزین صبح وزوان را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده امید است در پرتو همدلی و همفکری و هم افزائی روز به روز شاهد شکوفائی درخشنگی و بالندگی آن باشیم .
  جا دارد صمیمانه از زحمات طاقت فرسای مدیریت محترم سایت جناب آقای بخشنده کمال امتنان را داشته باشیم .

 10. ناشناس گفت:

  جناب آقای بخشنده از زحمات و تحمل کردن بعضی ازحرکات غیرمنصفانه دوستان کمال تشکر رادارم چه روزهای خوبی که اول صبح بادیدن سایت صبح وزوان با شادی کار راشروع کردم بنده به این سایت افتحارو سالروزش را گرامی میدارم زنده باد آقای بخشنده زخمت کش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.